Tallinas maģistrālajās ielās septembrī sāksies 14 mēnešus ilgs remonts

Ielu remonti Tallinā sāksies šoruden un ilgs aptuveni 14 mēnešus. Uz ielām ir plānots uzstādīt jaunus kokus, velosipēdu un autobusu joslu, informē Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Pilsētas mēra vietnieks Vladimirs Svets sacīja, ka Tallina gaida, kad tiks parakstīti līgumi un noteikts precīzs grafiks. Iespējams, ka darbi, kas mainīs ielas noskaņu, ilgs 14 mēnešus un sāksies septembrī vai augusta beigās.

Mēra vietnieks esot arī atzīmējis, ka Jõe un Pronksi ielu atjaunošanas laikā tiks atjaunināta braucamā daļa, izveidotas atsevišķas velojosla un paplašināta ietves daļa. Turklāt šajās ielās un sabiedriskā transporta pieturvietās būs daudz koku un krūmu, lai nākotnē varētu izveidot jaunu sabiedriskā transporta līniju Pronksi un Liivalaia virzienā.

Pagaidām nav zināms, kā šajā laikā tiks ietekmēta satiksme, bet, visticamāk, darbi sāksies vai nu posmā, kas robežojas ar Ahtri ielu, vai Tartu šoesju. Bet Svets sacīja, ka ceļa remontu laikā centīsies nodrošināt, lai ielas būtu pēc iespējas labāk izbraucamas, neskatoties uz mazāku joslu skaitu un pagaidu ietvēm.

Būvdarbu laikā būs ļauts visiem satiksmes dalībniekiem, tostarp gājējiem un velosipēdistiem, izmantot ielas. Secīgie posmi, kas tiks pabeigti, tiks atvērti, nevis tad, kad visi remontdarbi būs pabeigti.

Saskaņā ar ERR mēra vietnieks sacīja, ka remontdarbi tika aizkavēti dēļ Krievijas kara Ukrainā, jo materiālu un darbaspēka cenas ir pieaugušas. Darbus bija paredzēts sākt pavasarī, un budžets ir palielinājies no astoņu miljoniem eiro līdz 11,5 miljoniem eiro.

Lasiet arī: Visu laiku augstākā elektroenerģijas cena Igaunijā

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas