Tallinas pirmajā līdzdalības budžetā lems par 99 ieceru finansēšanu

Igaunijas galvaspilsētas pašvaldība janvārī lems par Tallinas pirmo iedzīvotāju līdzdalības budžetu. Lai iesaistītu talliniešus savas apkaimes attīstīšanā, tie bijuši aicināti iesniegt idejas, kuru īstenošanai paredzēti 800 000 eiro, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

2020.gada gaitā Igaunijas galvaspilsētas astoņu rajonu iedzīvotāji ir iesnieguši līdzdalības budžeta finansējuma konkursā kopumā 420 priekšlikumus. Speciālistu komisija no tiem ir atlasījusi 99 priekšlikumus, par kuriem Tallinas domes deputāti balsos janvārī.

Tallinas mērs Mihails Kelvarts (Mihhail Kõlvart) izteicis pateicību par iedzīvotāju iesaistīšanos un priekšlikumu izstrādi.

«Iesniegtās idejas skaidri pauda apkaimes kopienas vajadzības. Primāri šādi tika izteikts atbalsts pilsētvides attīstībai, vērtīgai brīvā laika pavadīšanai un sporta iespējām,» sacījis Kelvarts.

«Mēs arī vēlētos atzinīgi novērtēt tos pilsoņus, kuri domāja ne tikai par ikdienas problēmu risināšanu, bet arī par to, kā pilsētvide varētu būt pievilcīgāka mūsu iedzīvotājiem,» tā Tallinas mēra pausto par galvaspilsētas pirmo iedzīvotāju līdzdalības budžetu pirmdien, 4.janvārī, citē raidorganizācija ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas