Tallinas skolām iesaka strādāt attālināti ledus dēļ

Igaunijas galvaspilsētā pašvaldības izglītības pārvalde informējusi skolu vadītājus, ka sasalstoša lietus dēļ piektdien, 10.decembrī, ieteicams organizēt mācību darbu no mājām, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

«Iesakām tiem, kuriem ir iespēja palikt mājās vai pārkārtot iestādes darbu, strādāt tā, lai rūpētos par drošu pārvietošanos bērniem un darbiniekiem. Tallinas Izglītības pārvalde iesaka izglītības iestādēm pārvērtēt, kādā veidā šajā dienā organizēt mācības,» teikts pašvaldības vēstulē mācību iestādēm, kas izsūtīta ceturtdien, 9.decembrī.

Lasiet arī: Laikapstākļu prognoze nedēļas nogalei

Igaunijas Valsts meteoroloģisko novērojumu dienests ceturtdienas rītā izplatījis brīdinājumu, kurā teikts, ka piektdienas rītā Sāremā salu un Rīgas jūras līča piekrasti sasniegs sniegs un putenis, kas vēlāk pāraugs sasalstošā lietū. Dienas laikā lietus izplatīsies pa visu Igauniju un uz zemes veidos ledus kārtu, padarot ceļus un ielas ļoti slidenas.

Pēdējo reizi salstošs lietus Igauniju skāra ap valsts Neatkarības dienas svinību laiku 2021.gada februārī. Tolaik apledojuma dēļ valstī notika simtiem negadījumu, un Ziemeļigaunijas Medicīnas centrs Igaunijā vēstīja, ka jauni pacienti, kuriem pēc bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība pēc paslīdēšanas un nokrišanas, slimnīcas traumatoloģijas centrā ieradušies ik pēc divām trim minūtēm, ziņo ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas