Tallink grupai gada peļņas kāpums par 9,7 miljoniem eiro

Tallink Grupp izpilddirektors Pāvo Negene

Igaunijas prāmju satiksmes operators Tallink Grupp 2019.gadā strādājis ar neto peļņu 49,7 miljonu apmērā, tā rāda uzņēmumu grupas publicētie finanšu rezultāti pirms audita veikšanas un, salīdzinot ar 2018.gadu, liecina par peļņas kāpumu 9,7 miljonu eiro apmērā, vēsta raidorganizācija ERR.

Uzņēmumu grupas finanšu rezultātu paziņojumā Tallinas Fondu biržai, kas publicēts ceturtdien, 27.februārī, arī norādīts, ka izdevies sasniegt pēdējā piecgadē labākos gada ceturtā ceturkšņa rezultātus. Proti, 2019.gada ceturtajā ceturksnī Tallink Grupp neto peļņa bijusi 5,5 miljoni eiro, kas ir būtisks kāpums, salīdzinot ar 1,8 miljonus eiro lieliem zaudējumiem attiecīgajā 2018.gada periodā.

Uzņēmumu grupas izpilddirektors Pāvo Negene (Paavo Nõgene) saimniecisko darbību pērn komentējis, sarunā ar ERR norādot: «2019.gada kopējo pozitīvo iznākumu izdevās sasniegt, stingri kontrolējot izmaksas, iepirkumus veicot vairāk centralizēti grupas ietvaros, īstenojot uzņēmējdarbības optimizācijas projektus, automatizējot atsevišķas darbības, jau ieguldot energoefektivitātē un degvielas taupīšanā un veicot daudzus citus darbus, lai uzlabotu mūsu darbības ienesīgumu».

Negatīvu iespaidu uz Tallink Grupp darbību savukārt atstājusi sīvāka konkurence prāmju satiksmes maršrutā Tallina-Helsinki un strādājošo streiki Somijā, 2019.gada nogalē, citējot uzņēmumu grupas vadības pausto, raksta ERR.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas