Tallink pasažieru un kravas pārvadājumiem pērn kritums par 62% un 5%

Igaunijas lielākā uzņēmuma Tallink pasažieru un kravu pārvadājumu apjoms pērn sarucis par attiecīgi 62 un pieciem procentiem. Uzņēmums 2020.gadā arī saņēmis lielu valsts atbalsta finansējumu, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Paziņojumā presei šonedēļ Tallink Group paziņojis, ka 2020.gadā visos maršrutos kopā pārvadājis 3 732 102 pasažierus. Tas ir liels skaits, tomēr par 62% mazāks nekā 9,8 miljoni pasažieru 2019.gadā, kas bija pēdējais pirms COVID-19 krīzes.

Kravu pārvadājumu jomā prāmju uzņēmums pērn piedzīvojis vien 5,2% kritumu līdz 359 811 kravas vienībām.

Uzņēmums, kas darbojas arī viesnīcu nozarē, 2020.gadā saņēmis atbalsta finansējumu no Igaunijas valsts kredītiestādes KredEx 100 miljonu eiro apmērā.

«Ņemot vērā periodiskos pilnīgos pārvietošanās un ceļošanas ierobežojumus, kas ir bijuši spēkā kopš 2020.gada marta, tikai ar vieglu atslābumu divos vasaras mēnešos, uzņēmums šo vētru ir pārlaidis, cik labi vien iespējams,» aizvadītā gada pieredzi komentējis Tallink izpilddirektors Pāvo Negene (Paavo Nõgene), vēsta ERR.

2019.gadā Tallink Grupp bija Igaunijas lielākais uzņēmums un devītais lielākais Baltijā, liecina kredītrisku apdrošinātāja Coface apkopotie dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!