Tallink pērn pārvadājis par 20,6% mazāk pasažieru, taču kravu bijis vairāk

Prāmju pārvadājumu uzņēmumu grupa Tallink Grupp 2021.gadā transportējusi kopumā 2 961 975 pasažieru, kas ir par 20,6% mazāk nekā kovida pandēmijas pirmajā gadā. Saglabājoties ceļošanas ierobežojumiem Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, igauņu kuģniecības uzņēmums spējis palielināt pārvadāto kravu apjomu.

Kā otrdien, 4.janvārī, paziņojumā presei informējusi Tallink Grupp, pasažieru skaits maršrutos Somija–Zviedrija, Igaunija-Somija un Latvija–Zviedrija salīdzinājumā ar 2020.gadu ir samazinājies. Maršruts Latvija–Zviedrija pērn bijis apturēts visa gada garumā, bet divi Somijas–Zviedrijas maršruta prāmji atgriezušies regulārajos maršrutos tikai 2021.gada otrajā pusē pēc valstu ilgstošu ceļošanas ierobežojumu atcelšanas.

Lasiet arī: Latvija parakstījusi līgumu ar Igauniju par sadarbību gāzes piegādes drošībai

Neskatoties uz pasažieru un pasažieru transportlīdzekļu skaita kritumu, uzņēmumu grupai pērn izdevies pārvadāt vairāk kravu nekā gadu iepriekš, palielinot pārvadāto kravas vienību skaitu kopumā līdz 369 170 vienībām. Salīdzinājumam – 2020.gadā transportētas 359 811 kravas vienības.

Tallink Grupp ir viens no vadošajiem pasažieru un kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējiem Baltijas jūras reģiona ziemeļu daļā. Uzņēmumam pieder 15 kuģi, un tas darbojas vairākos prāmju maršrutos Baltijas jūrā ar Tallink un Silja Line zīmoliem. Uzņēmumu grupa nodarbina kopumā aptuveni 4 000 darbinieku Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā, teikts Tallink Grupp paziņojumā presei.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas