Taps seriāls par Igauniju ar Latvijā un Ukrainā aizliegtu aktieri

Aktieris Mihails Porečenkovs

Krievijas televīzijas kanāls NTV pasūtījis krimināldrāmas seriāla filmēšanu par tiltu, kas savieno Igauniju un Krieviju. Galveno vīriešu lomu plānots spēlēt krievu aktierim, kam liegts iebraukt Latvijā un Ukrainā.

ERR vēsta, ka seriālā «Tilts», kas veidots pēc tāda paša nosaukuma slavena zviedru seriāla motīviem, izmeklētāju no Krievijas spēlēs Mihails Porečenkovs, bet viņa kolēģi otrpus robežai – lietuviešu aktrise Ingeborga Dapkūnaitė (Ingeborga Dapkūnaitė).

Ukraina Porečenkovu savā «melnajā sarakstā» iekļāva 2014.gadā, kad Krievijā populārais aktieris internetā publicētā video bijis redzams šaujam ar automātu uz ukraiņu spēku pozīcijām Ukrainas austrumos ar preses drošības ķiveri galvā.

Latvija Porečenkovam liegusi iebraukt valstī pēc tam, kad viņš paudis atbalstu pašpasludinātajai separātiskajai Doņeckas Tautas Republikai.

ERR ziņo, ka iebraukt Igaunijā aktierim – kurš, starp citu, astoņdesmitajos gados studējis Tallinā – šobrīd nav liegts. Igaunijas iekšlietu ministrijas pārstāvis norādījis, ka aizlieguma noteikšana tiktu apsvērta tad, ja Porečenkovs paustu vēlēšanos iekļūt valstī.

Ref: 111.111.103.3384

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas