Tas ir jāzina: kas notiek, kad spied šos punktus uz plaukstas?

Daudzi cilvēki – gan tie, kas dzīvoja senos laikos, gan mūsdienās, tic, ka ķermeņa saslimšanas ir saistītas ar disbalansu ķermeņa iekšienē.

Disbalansu var izraisīt nepareiza diēta, kaitīgi ieradumi un sliktas domas. Džin šin džitsu ir sena dziedināšanas māksla, kuras pirmsākumi meklējami Japānā, tās bāze ir konkrēti ķermeņa punkti, uz kuriem spiežot, ķermenis atkal atgūst harmoniju.

Vadoties pēc augstāk ievietotā attēla, tu vari atrast pirkstus, uz kuriem spiest, lai atvieglotu konkrētus simptomus.

Īkšķis

Tu dziedini savu kuņģi un liesu. Tu arī vari atbrīvoties no nervozitātes, spriedzes un depresijas. Iespējams, arī atbrīvoties no ādas problēmām, galvassāpēm, vēdergraizēm un sliktas pašsajūtas.

Rādītājpirksts

Tas palīdzēs harmonizēt nieru un urīnpūšļa darbību, atvieglos bažu sajūtu, kā arī muskuļu krampjus, muguras sāpes, zobu sāpes un gremošanas trakta problēmas.

Vidējais pirksts

Tas palīdzēs harmonizēt nervu un aknu darbību, kā arī atvieglos dusmas un nepārliecinātību. Var uzlabot arī kardiovaskulāro veselību, mazināt menstruālās sāpes, redzes problēmas un samazināt galvassāpes.

Zeltnesis

Tas palīdzēs harmonizēt plaušu un gremošanas orgānu darbību, kā arī atvieglos satraukumu, džinkstoņu ausīs, elpošanas problēmas un gremošanas trakta problēmas.

Mazais pirkstiņš

Tas palīdzēs harmonizēt sirdsdarbību, atvieglot spriedzi, satraukumu un vientulības sajūtu. Tas uzlabos kakla un rīkles veselību un kaulu veselību.

Avots: higherperspectives.com

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas