bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Sestdiena 17.08.2019 | Vārda dienas: Oļegs, Vineta

Krēsls paliek tukšs – pirmajā SIF padomes sēde neizdodas ievēlēt priekšsēdētāju

Sabiedrības integrācijas fonda jaunās padomes pirmajā sēdē neizdodas ievēlēt SIF priekšsēdētāju. Uz amatu izvirzīja divus pretendentus – Kultūras ministru Nauri Puntuli un Kurzemes NVO atbalsta centrs valdes priekšsēdētāju Inesi Siliņu.

IZM cer nākamnedēļa valdībā atrisināt Muižnieka jautājumu

Izglītības un zinātnes ministrija patlaban veic labojumus rīkojuma projektā, kas pēc tās priekšlikuma paredz neapstiprināt amatā LU rektoru Indriķi Muižnieku, plānojot, ka valdība par to lems otrdien, 20.augustā.

Skarto pašvaldību viedokļi par priekšlikumu apvienoties Ulbrokas novadā dalās

Pašvaldībās, kuras piedāvāts apvienot jaunveidojamā Ulbrokas novadā neslēpj pārsteigumu par šo priekšlikumu, viedokļiem par to daloties.

Divi starptautiski juridiskie biroji neredz šķēršļus Muižniekam kā LU rektoram

Divi starptautiski juridiskie biroji Latvijas Universitātes rektora vēlēšanās nav konstatējuši tādus pārkāpumus, kas liegtu amatā atkārtoti apstiprināt pašreizējo augstskolas rektoru Indriķi Muižnieku.

VARAM valdībai tomēr piedāvās karti ar 36 pašvaldībām

Balstoties uz konsultāciju laikā veiktajām pārrunām ar pašvaldībām, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nolēmusi jaunajā pašvaldību kartē izveidot vēl vienu novadu.

NVO pret Parādnieka kļūšanu par SIF padomes priekšsēdētāju; varētu virzīt savu kandidātu

Sabiedrības integrācijas fonda padomē pārstāvētās nevalstiskās organizācijas gaidāmajā padomes sēdē varētu izvirzīt savu kandidātu priekšsēdētāja amatam, atzina vairāku padomē pārstāvēto NVO biedri.

VM atzīst cilvēkresursu nepietiekamību slimnīcās un sola jau tuvākajā laikā meklēt tai risinājumus

Atvaļinājumu sezonā veselības aprūpes speciālistu trūkuma dēļ Daugavpils reģionālās slimnīcas situācija, uz laiku pārtraucot plānveida operāciju veikšanu, var atkārtoties jebkurā slimnīcā Latvijā.

Arodbiedrība pieprasa garantijas mediķu algu paaugstināšanai

LVSADA sagaida, ka valdība steidzami nāks klajā ar garantijām par to, ka turpmāko gadu budžetā finansējums veselības aprūpes darbinieku algu paaugstināšanai tiks piešķirts vismaz likumā paredzētajā apmērā.


-->