bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 22.08.2019 | Vārda dienas: Everts, Rudīte

VK: Rīgas dome caur nodibinājumiem un biedrībām izšķērdējusi vismaz 20 miljonus

Rīgas pašvaldība trīs gadu laikā caur biedrībām un nodibinājumiem nesaimnieciski izlietojusi vairāk nekā 20 miljonus eiro rīdzinieku naudas, revīzijā secinājusi Valsts kontrole.

Nedēļa Lietuvā: Pie apvāršņa jauna valdība, atbrīvots kokaīna kontrabandists, negroza PVN

Aizvadītajā nedēļā Lietuvas konservatīviem opozicionāriem negaidīti nācās apsvērt savas valdības izveides iespējas, bet skandālu radīja kolumbiešu kokaīna kontrabandista atbrīvošana no cietuma.

KPV LV «opozīcija» prezidenta amatam virzīs Šmitu. Grib pārcelt vēlēšanu datumu

Atsevišķi partijas KPV LV deputāti Valsts prezidenta amatam virzīs frakcijas deputātu Didzi Šmitu. Tikmēr Saeimas opozīcija arī iesniegusi rosinājumu Valsts prezidenta vēlēšanas rīkot 5.jūnijā.

Ja prātā brīvdienu izbraukums, zini – pirms 25.maija EP vēlēšanās var balsot jebkurā iecirknī Latvijā

Iespēja mainīt iecirkni ir beigusies, bet tas neko nenozīmē – iepriekšējās balsošanas dienās Eiropas Parlamenta vēlēšanās var balsot jebkurā iecirknī Latvijā. Jāuzsver, ka eID īpašniekiem šoreiz nav nepieciešama vēlētāja apliecība.

Eiropas dienā 21 ES prezidents aicina pilsoņus piedalīties EP vēlēšanās

21 ES dalībvalsts prezidents, atsaucoties Vācijas prezidenta Franka Valtera Šteinmeiera aicinājumam, ir apvienojies kopīgā aicinājumā ES pilsoņiem piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Valsts kontrole: Ārstniecības riska fonds nedarbojas pacientu interesēs

Absolūti lielāko daļu lēmuma sagatavošanas laika aizņem VI ekspertīze un atzinuma sagatavošana, turklāt ekspertīzes veikšanas laiks ik gadu palielinās.

Pielaidi valsts noslēpumam saņem arī Nemiro un Ģirģens, Pūce un Petraviča vēl gaida

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro un iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens saņēmuši pielaidi darbam ar valsts noslēpumu, taču par pielaides piešķiršanu vēl diviem ministriem vēl turpinās pārbaudes.

Jaunākie komentāri

-->