bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Sestdiena 21.09.2019 | Vārda dienas: Mariss, Matīss, Modris

Biedrība aicina atcelt ierobežojumus vēlētāju apvienību startēšanai pašvaldību vēlēšanās

Jūrmalas aizsardzības biedrība iesaka atcelt ierobežojumu, kas liedz vēlētāju apvienībām iesniegt savus sarakstus pašvaldībās, kur iedzīvotāju skaits vēlēšanu izsludināšanas dienā ir lielāks par 5 000.

Petravičai un Linkaitam liek meklēt naudu, ar ko mazināt pensiju piegādes sadārdzinājumu

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzdevis labklājības ministrei Ramonai Petravičai un satiksmes ministram Tālim Linkaitam kopīgi rast risinājumu valsts pensiju, pabalstu un atlīdzību piegādes izmaksu sadārdzinājuma kompensēšanai.

Levits dosies pirmajā vizītē uz Poliju

Valsts prezidents Egils Levits 10.–11.septembrī dosies pirmajā oficiālajā vizītē uz Poliju, lai ar augstākajām amatpersonām pārrunātu Latvijas–Polijas attiecības.

Saeima atsāk darbu 5.septembrī ar 33 jautājumu skatīšanu

Saeima uz pirmo sēdi šī gada rudens sesijā sanāks ceturtdien, 5.septembrī. Tās darba kārtībā iekļauti 33 jautājumi un paredzēts, ka sēdē deputātus uzrunās Valsts prezidents Egils Levits.

Moneyval vērtējumu par Latviju varētu mainīt tikai 2023.gadā

Eiropas Padomes komiteja noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanai Moneyval un Finanšu darījumu darba grupa savu vērtējumu par situāciju Latvijas finanšu sektorā varētu mainīt 2023.gadā vien.

Straube paredz, ka LU rektora vēlēšanas varētu notikt novembrī vai decembrī

Gvide Straube no Izglītības un zinātnes ministrijas paustā esot sapratis, ka divos mēnešos jābūt skaidri redzamai virzībai uz atkārtotām rektora vēlēšanām.

Koalīcija apņēmīga rast kompromisu budžeta sadalē

Nākamā gada budžeta veidošanas procesā nekam vēl nav pateikts ne skaidrs «nē», ne arī skaidrs «jā», pēc Sadarbības padomes sēdes sacījis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš

Ministriju budžeta papildu pieprasījumi nākamajam gadam sasniedz 953,5 miljonus

Ministrijas prioritārajiem pasākumiem Latvijas 2020.gada budžetā papildus prasa 953,5 miljonus eiro, 2021.gadam – 1,82 miljardus eiro, bet 2022.gadam – 2,14 miljardus eiro.

Pēc pašvaldību reformas Latvijā būs divas jaunas pilsētas – Iecava un Koknese

Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, Iecavai un Koknesei tiks noteikts pilsētas statuss, paredz valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma projekts.

Otrajā piegājienā Puntulis kļūst par SIF padomes priekšsēdētāju

«Es ceru, ka man izdosies attaisnot cerības, arī to cerības, kuriem iepriekš bija šaubas. Es ceru, ka man izdosies īstenot to politiku, par kuru runāju iepriekšējā sēdē – SIF padomi vadīsim mēs visi kopā un lēmumus pieņemsim koleģiāli.»

Lietuvieši Lielbritānijā raižpilni par nākotni pēc Brexit; daži apsver atgriešanos dzimtenē

Neskaidrā nākotne pēc Brexit vairākiem Lielbritānijā dzīvojošiem Lietuvas pilsoņiem likusi prātot, vai turpmākajai dzīvei Apvienotajā Karaliste būs nepieciešamas vīzas, kamēr citi pat apsver iespēju atgriezties dzimtenē.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->