bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Trešdiena 17.10.2018 | Vārda dienas: Karīna, Gaits
IgaunijaIgaunija

Bankas Igaunijā, vērtējot kredīta pieteikumu, skatīs nomaksātos nodokļus

Igaunijas Banku asociācija ir vienojusies ar Igaunijas Nodokļu un muitas pārvaldi, ka, izskatot klienta pieteikumu uz aizņēmuma saņemšanu, bankas automātiski saņems ziņas par oficiālās algas apmēru un nodokļu nomaksu.

Igaunijā mazāk tūristu no kaimiņvalstīm, vairāk no Vācijas, Spānijas

Igaunijā turpina augt tūrisma nozare. 2018.gada augustā, salīdzinot ar attiecīgo mēnesi pērn, naktsmītņu pakalpojumus izmantojuši vairāk nekā 448 000 klientu, kas ir triju procentu pieaugums, tā liecina kaimiņvalsts oficiālā statistika.

Igauņu muitnieki kļūdās – kontrabandas vietā ar rentgenu caurskata mazuli

Uz Igaunijas-Krievijas robežas moderna kontrabandas meklēšanas ierīce kļūdas pēc izmantota pret divus gadus vecu mazuli. Incidents tā sadusmojis bērna māti, ka viņa apsver vēršanos tiesā.

Igaunijas skandāla ēnā atkāpjas Danske Bank galva

Dānijas lielākās kredītsabiedrības Danske Bank izpilddirektors atkāpies no amata pēc tam, kad iekšējā izmeklēšanā izdevies noteikt, cik daudz naudas nelikumīgi legalizēts caur tās atzaru Igaunijā.

Interneta lietotāju īpatsvars Igaunijā visstraujāk aug senioru vidū

Interneta lietotāju skaits Igaunijā ir sasniedzis 89% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem. Interesanti, ka no vecuma grupām straujākais pieaugums pēdējo triju mēnešu laikā novērots 65-74 gadu veco igauņu vidū, tā liecina oficiālā statistika.