bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Ceturtdiena 02.04.2020 | Vārda dienas: Irmgarde
IgaunijaIgaunija

Igaunijā slēdz degslānekļa atradni pēc strādnieka inficēšanās ar COVID-19

Igaunijā ir slēgta viena no divām lielajām degslānekļa atradnēm valstī, jo vienam raktuvju darbiniekam ir apstiprināta saslimšanas ar COVID-19, tādēļ mājās nosūtīti ap 800 raktuvju darbinieki, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijas pansionātā konstatē saslimšanas gadījumus ar COVID-19

Igaunijā, pansionātā Sāremā salā apstiprināti divi saslimšanas gadījumi ar COVID-19. Pacienti ir pārvesti uz slimnīcu. Vīrusa infekcijas gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 538, ziņo Igaunijas Veselības pārvalde.

Igaunijā izziņo jaunus pulcēšanās ierobežojumus, iepirkšanās centru slēgšanu

Igaunijas valdība paziņojusi, ka COVID-19 epidēmijas novēršanai no piektdienas valstī būs liegts pulcēties cilvēkiem grupās lielākās par divi. Tiks slēgti iepirkšanās centri, bet pie atvērtajiem veikaliem ārpus tiem būs jānodrošina dezinfekcijas līdzeklis.

Igaunija izdod īstermiņa obligācijas 200 miljonu eiro vērtībā

Igaunijas Finanšu ministrija ir izdevusi īstermiņa obligācijas 200 miljonu eiro vērtībā ar negatīvu procentlikmi, kas ir viens no valdības pasākumiem ekonomikas stabilizācijai, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunija: Drošāk būt pārāk uzmanīgiem, nekā bezrūpīgiem

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass ir nācis klajā ar aicinājumu iedzīvotājiem katru dienu un nepārtraukti domāt par savu rīcību un rīkoties ar lielu piesardzību, lai glābtu dzīvības.

Somija liedz igauņiem ceļot uz darbu Somijā

Somijas valdība ir liegusi viestrādniekiem no Igaunijas veikt ikdienas braucienus uz darbavietām Somijā, kur apstiprināto COVID-19 saslimšanas gadījumu skaits ir vēl lielāks nekā Baltijas valstī.

Igaunijā liek karantīnas mājsaimniecību atkritumus turēt atsevišķi

Igaunijas Vides ministrija noteikusi, ka sadzīves atkritumi no mājsaimniecībām, kurās COVID-19 dēļ ir ieviesta karantīna, ir jānovieto atsevišķi no citu mājsaimniecību atkritumiem, ziņo Igaunijas raidsabiedrība ERR.

Igaunija paplašina Valkas un Valgas iedzīvotājiem noteiktos atvieglojumus robežas šķērsošanā

Ratasa rīkojumā norādīts, ka cilvēki, kuri dzīvo pašvaldībās, kas atrodas tieši pie abu valstu robežas, var doties darbā uz Latviju un atgriezties Igaunijā.

Baltijā bankas par mājokļu kredītiem prasa vairāk nekā Somijā, Zviedrijā

Eiropas Centrālās Bankas aprēķini liecina, ka mājokļu kredītu procentlikmes Latvijā un Igaunijā ir visaugstākās, ja salīdzina ar Lietuvu, Zviedriju un Somiju. SEB banka Igaunijā skaidro, ka valstīs atšķiras kredītriska līmeņi, ziņo raidsabiedrība ERR.

Vadīt Igaunijas lielāko opozīcijas partiju vēlas vienīgi Kallasa

Igaunijas Reformu partijā, kurai parlamentā ir visvairāk vietu un kura strādā opozīcijā, ir gaidāmas vadības vēlēšanas. Pienākumus vēlas uzņemties viena kandidāte, pašreizējā priekšsēdētāja Kaja Kallasa.

Igaunijā koronavīrusa inficēto skaits sasniedz desmit

Igaunijā ir konstatēti jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusa izraisīto COVID-19. To skaits sasniedzis desmit un vairums saslimušo lidojuši no Bergamo, Itālijā uz Rīgu, ziņo Igaunijas raidsabiedrība ERR.

Igaunijas skolās pastiprināti rūpējas par higiēnu

Igaunijā, kur ir konstatēts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa slimību COVID-19, Tallinas skolās pastiprinātas rūpes par higiēnu ir novērojusi raidsabiedrība ERR.

Top 5 Video


    Do NOT follow this link or you will be banned from the site!