bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 15.07.2018 | Vārda dienas: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IgaunijaIgaunija

Lidsabiedrība Nordica otrajā darbības gadā sasniedz 0,9 miljonu eiro peļņu

Igaunijas valsts lidsabiedrība Nordica savā otrajā pilnajā darbības gadā guvusi 900 000 eiro lielu peļņu. Tas paveikts kaut arī 2017.gada sākumā tā rēķinājusies ar gaidāmiem zaudējumiem sešu miljonu eiro apmērā.

Igaunijas energokoncerns piedāvā pirkt dabai draudzīgu elektrību

Igaunijas valsts energokoncerns Eesti Energia, kas galvenokārt elektrību iegūst, dedzinot degslānekli, ar panākumiem piedāvā klientiem izvēlēties saņemt elektrību, kas nāk no citiem, proti, atjaunojamiem enerģijas avotiem.

Igaunijā aug rūpnieciskās produkcijas apjoms, sarūk elektrības ražošana

Igauņu rūpniecības uzņēmumu produkcijas apjoms no 2017.gada maija līdz 2018.gada maijam audzis par trim procentiem, kamēr ievērojami samazināta elektrības ražošana, tā liecina oficiālā statistika.

Igaunijas ekonomika 2018. un 2019.gadā augs par 3,5%, paredz centrālā banka

Igaunijas ekonomiskā izaugsme 2018. un 2019.gadā saglabāsies strauja, 3,5% līmenī, bet 2020.gadā augšupejas temps saruks līdz 2,5%, tā liecina Igaunijas centrālās bankas jaunākās prognozes.

Vidusskolas eksāmenu rezultāti Igaunijā - par zemu Tartu Universitātei

Igaunijas vidusskolu valsts eksāmenu vidējie rezultāti šogad ir pārāk zemi, lai dotu iespēju nākamiem studentiem iestāties Tartu Universitātē, kas ir starptautiski visaugstāk novērtētā augstākās izglītības iestāde Baltijā.

Vētra appludina Tallinas ielas un pārtrauc futbola pārraidi svarīgā brīdī

Igaunijas ziemeļus skārusi vētra un lietusgāze, kas galvaspilsētā Tallinā appludinājusi ielas, nodarījusi bojājumus ēkām un pat svarīgā brīdī pārtraukusi aizraujošu Pasaules Kausa futbola spēles pārraidi.

Aplēses: Igaunijā 15% pusaudžu cieš no psihiskām slimībām

Igaunijā aptuveni 30 000 pusaudžu vecumā no 15 līdz 19 gadiem, kas ir ap 15% no visiem iedzīvotājiem šajā vecuma grupā, ir konstatēta kāda psihiska slimība vai traucējumi, bet recepšu antidepresantus lieto tuvu pie 3 000 nepilngadīgajiem, tā liecina oficiālās aplēses, kaut arī precīzu datu šajā jomā nav.

Igaunijā gausāka ekonomikas un eksporta izaugsme

Igaunijas tautsaimniecība 2018.gada pirmajā ceturksnī augusi par 3,6%, kas salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn, ir lēnāks attīstības temps. Būtiski gausāk audzis eksporta apjoms, proti, par 0,8%, tā liecina oficiālā statistika.

Igaunijā par €289 miljoniem pārpērk atjaunojamās enerģijas uzņēmumu

Igaunijas valsts energokoncerns Eesti Energia noslēdzis vienošanos par igauņu atjaunojamās enerģijas ražotāja Nelja Energia 100% akciju iegādi.

Lasītākie

Komentētākie