bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Otrdiena 21.01.2020 | Vārda dienas: Agne, Agnese, Agnija
LietuvaLietuva

Lietuva vēlas Krustu kalna apgānītāju likt «melnajā sarakstā»

Lietuvas Krustu kalnā kāda ķīniešu valodas lietotāja izrāvusi un aizmetusi Honkongas demokrātijas aizstāvjiem veltītu krustu. Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs nu solījis panākt vainīgās iekļaušanu valstī nevēlamu personu sarakstā.

Lietuvā pirmais iedzīvotāju skaita pieaugums kopš deviņdesmitajiem

Iedzīvotāju skaits Lietuvā 2019.gadā ir audzis un šādas iedzīvotāju skaita izmaiņas novērotas pirmoreiz kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, vēsta Lietuvas Statistikas pārvalde.

Lietuvā stingrāki noteikumi tīmekļa slavenību reklāmas darbam

Sociālo mediju slavenības nereti iesaka saviem sekotājiem kādu preci vai pakalpojumu. Lietuvā ieviests jauns regulējums, kas paredz, ka šādu sociālo tīklu ierakstos skaidri jānorāda vārds «reklāma».

Lietuvā priekšlikumi stiprināt izlūkdienestu izsauc salīdzinājumus ar totalitāru režīmu

Lietuvā rosināts piešķirt jaunas pilnvaras Valsts Drošības departamentam. Tādi ierosinājumi kā atļauja veikt «preventīvas sarunas» ar aizdomīgām personām izsaukuši asu kritiku un pārmetumus prezidentam Gitanam Nausēdam.

Viļņas garastāvokļa mērīšanas kameras: Vislaimīgākais ir septembris

Lietuvas galvaspilsētā darbojas kameru sistēma, kas mēra garāmgājēju garastāvokli, balstoties uz sejas izteiksmēm, ķermeņa valodu un temperatūru. Kameru sistēmu izstrādājusi Viļņas Ģedimina Tehniskā Universitāte

Lietuvas acīm: Kāds bija 2019.gads valstī un pasaulē?

Lietuvā arvien jūtamāka ir gadumijas tuvošanās. BNN lūdza dažādu jomu cilvēkus atskatīties uz gadu, kas Lietuvā pagājis ar trim vēlēšanām un pieņemtiem nodokļu grozījumiem, kuri turpmāk ietekmēs katru pilsoni.

Lietuvā darbību paplašina indiešu IT milzis HCL Technologies

Viļņā par divu jaunu tehnoloģiju centru atvēršanu paziņojis Indijā reģistrētais informācijas tehnoloģiju pakalpojumu sniedzējs HCL Technologies.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!