bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 22.01.2019 | Vārda dienas: Austris

Ventspils opozīcija: Lemberga ņirgāšanās uzņem jaunus apgriezienus

«Ņirgāšanās uzņem jaunus apgriezienus,» šādi opozīcijā esošais Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis komentē pirmdien, 16.maijā, Lemberga advokātes Irinas Kaukules Rīgas apgabaltiesai iesniegto lūgumu atcelt Lembergam piemēroto drošības līdzekli.

Meroni: 2011. gada 23. decembra AS Ventbunkers akcionāru sapulce ir falsificēta

Latvijā ir viegli reģistrēt arī viltotus dokumentus, īpaši, ja tajā iesaistīts visslavenākais un meistarīgākais akcionāru sapulču viltotājs Latvijā Mārtiņš Kvēps, komentējot mazākuma akcionāru mēģinājumus pārņemt varu AS Ventbunkers, intervijā BNN atklāj uzņēmuma priekšsēdētājs Rūdolfs Merioni.

Dauškane – Platace: pār veselības aprūpes sistēmu valda «balto halātu mafija»

Valsts praktizētā veselības aprūpes sistēma ir totāla nesaimnieciskuma paraugs, uzturot gadiem medicīniskās «profesoru mafijas» un neliekoties ne zinis par pacientu apkalpošanas kvalitātes celšanu, uzskata klīnikas Premium Medical (PM) vadītāja Signe Dauškane – Platace.

Latvijas politiķim galva vienlaicīgi ir pagriezta pretējos virzienos

Radiostacijas Svoboda portālā publicēti fragmenti no redaktora un analītiskās programmas Vremja Svobodi vadītāja Andreja Šarija intervijas ar ziņu aģentūras BNN GmbH BNN Baltijas redakcijas vadītāju Grigoriju Zubarevu. Pirmais jautājums, uz kuru Čehijā bāzētais portāls saņēma atbildi no Rīgas, saistīts ar valsts politikas īpatnībām.

Latvijas nodokļu sistēma – vājā vieta investoru acīs

Latvijas nodokļu sistēma ir valsts trūkums un vājā vieta investoru piesaistīšanā, tādējādi arī neveicinot uzņēmējdarbības attīstību, intervijā biznesa ziņu portālam BNN.LV norāda Nīderlandes investīciju kompānijas BGF.BV pilnvarotais pārstāvis Artis Dāvidnieks.

Ingman Saldējums: patērētājiem ir tiesības zināt, kādu produktu viņi ēd

Neskatoties uz to, ka saldējuma produkcijas izejvielu izmaksas pieaugušas vidēji par vairāk nekā 10%, bet ražošanai nepieciešamās enerģijas izmaksu pieaugums bija robežās no 6 līdz 8%, izvēle saldējuma ražošanā neaizvietot krējumu ar cenu ziņā lētākajiem augu taukiem, ir atmaksājusies, intervijā biznesa ziņu portālam BNN.LV atzīst Ingman Saldējums direktors Normunds Labrencis.

Spilva: svarīgi noturēt ražošanas apjomus

Latvijas pārtikas ražotāji aktīvi meklē jaunus eksporta tirgus, kā arī iespējas paplašināt produkcijas pārdošanas apjomus. Savukārt valstij būtu vairāk jāstrādā pie godīgas konkurences nodrošināšanas, biznesa ziņu portālam BNN.LV paziņoja SIA Spilva mārketinga direktore Dana Erciņa.

Lasītākie

Komentētākie