bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Svētdiena 20.01.2019 | Vārda dienas: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Tieslietu ministrija saviem darbiniekiem piešķīrusi prēmijas 73 916 eiro apjomā

Šī gada beigās Tieslietu ministrija ir izmaksājusi naudas balvas 65% apmērā no noteiktās mēnešalgas jeb 73 916 eiro darbiniekiem, kuri nostrādājuši ministrijā ilgāk par sešiem mēnešiem, kā arī tiem, kuri snieguši personisko darba ieguldījumu un sekmējuši darba kvalitāti.

Eksperts: Gaļas patēriņš nākamajā gadā arvien pieaugs

Pēdējo 15 gadu laikā Latvijā arvien pieaudzis gaļas patēriņš, un sagaidāms, ka arī nākamajā gadā iezīmēsies līdzīga tendence. Par līdzšinējo situāciju un nākotnes prognozēm gaļas tirgū stāsta uzņēmuma HKScan Latvia Pārdošanas direktors Heino Lapiņš.

Septiņām partijām sods par atskaišu neiesniegšanu pēc pašvaldību vēlēšanām

Septiņas partijas gaida sods par finansēšanas atskaišu neiesniegšanu pēc pašvaldību vēlēšanām, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes informē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume.

Atkārtotajā balsošanā Ķekavas novadā - aktivitāte pagaidām divreiz augstāka

Ķekavas novada 785.vēlēšanu iecirknī, kur sākās atkārtotā balsošana, pirmajā iepriekšējās balsošanas dienā nobalsojuši 247 jeb septiņi procenti vēlētāju, liecina vēlēšanu iecirkņa komisijas apkopotā informācija.

Iedzīvotāji pārliecināti, ka pēc vēlēšanām jaunu darba vietu nebūs

Lielākā daļa aptaujāto Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pēc pašvaldību vēlēšanām jaunu darba vietu rašanās nav gaidāma, liecina darba portāla CV Market veiktā aptauja. «Kopējās tendences parāda, ka divas trešdaļas no sabiedrības netic politiskajai ietekmei uz labklājību,» aptaujas datus komentē CV Market personāla atlases vadītājs Kristaps Kolosovs.

 Ar Bartaševiču priekšgalā Saskaņa saglabā varu Rēzeknē

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja amatā pirmdien, 26.jūnijā, atkārtoti ievēlēts Saskaņas saraksta līderis Aleksandrs Bartaševičs. Par Bartaševiču balsoja desmit deputāti, pret bija divi. Viņš bija vienīgais kandidāts pilsētas domes priekšsēdētāja amatam.

Saeima plāno ieviest personalizētas vēlētāja apliecības

Arī nākamgad gaidāmajās Saeimas vēlēšanās tiem balsstiesīgajiem, kuriem ir tikai personas apliecība jeb identifikācijas karte, bet nav derīgas pilsoņa pases, plānots ieviest personalizētas vēlētāja apliecības.

Rīgas domē ievēlētās «latviskās partijas» vienojušās opozīcijā strādāt kopā

Visu četru Rīgas domē iekļuvušo «latvisko sarakstu» pārstāvji vienojušies galvaspilsētas domes opozīcijā strādāt kopā.

Par iespējamu balsu pirkšanu vēlēšanās figurē četras personas

Drošības policijas izmeklētajos kriminālprocesos par iespējamu balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās figurē četras personas.

CVK neatceļ Rēzeknes novada domes vēlēšanu rezultātus

Centrālā vēlēšanu komisija noraidīja četru Rēzeknes domes vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstu iesniegto sūdzību par 3.jūnija Rēzeknes domes vēlēšanu rezultātu atcelšanu.

Raidījumā: Iespējami jauni kriminālprocesi par balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās

Drošības policija ierosinājusi trīs kriminālprocesu par iespējamo balsu pirkšanu 2017.gada pašvaldību vēlēšanās, to ietvaros arī aizturēti cilvēki, Latvijas Televīzijas raidījumam de facto atklāj DP priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis.

Izsludina atkārtotas vēlēšanas Ķekavas novada 785.iecirknī

Centrālā vēlēšanu komisija piektdien, 9.jūnijā, nolēma izsludināt atkārtotas vēlēšanas Ķekavas novada 785.iecirknī.

CVK izskatīs vairākas sūdzības par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem

Centrālās vēlēšanu komisijas sēde piektdien, 9.jūnijā, plkst.12.00 plānots izskatīt saņemtās sūdzības par pašvaldību vēlēšanu rezultātiem Rīgā, Jaunpils novadā un Ķekavas novadā.

Lasītākie

Komentētākie