Sākums Pašvaldību vēlēšanas

Pašvaldību vēlēšanas

NA un LRA Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas startēs kopā

Nacionālā apvienība Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK un Latvijas reģionu apvienība gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās startēs kopā, par Rīgas mēra amata kandidātu izvirzot Eināru Cilinski.

Tieslietu ministrija saviem darbiniekiem piešķīrusi prēmijas 73 916 eiro apjomā

Šī gada beigās Tieslietu ministrija ir izmaksājusi naudas balvas 65% apmērā no noteiktās mēnešalgas jeb 73 916 eiro darbiniekiem, kuri nostrādājuši ministrijā ilgāk par sešiem mēnešiem, kā arī tiem, kuri snieguši personisko darba ieguldījumu un sekmējuši darba kvalitāti.

Eksperts: Gaļas patēriņš nākamajā gadā arvien pieaugs

Pēdējo 15 gadu laikā Latvijā arvien pieaudzis gaļas patēriņš, un sagaidāms, ka arī nākamajā gadā iezīmēsies līdzīga tendence. Par līdzšinējo situāciju un nākotnes prognozēm gaļas tirgū stāsta uzņēmuma HKScan Latvia Pārdošanas direktors Heino Lapiņš.

Nopratināti 50 liecinieki pašvaldību vēlēšanu balsu pirkšanas lietās

Drošības policija kriminālprocesos par iespējamu balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās nopratinājusi 50 lieciniekus, kopumā tagad DP lietvedībā ir septiņi kriminālprocesi, kas sākti saistībā ar iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem pašvaldību vēlēšanu laikā.

Septiņām partijām sods par atskaišu neiesniegšanu pēc pašvaldību vēlēšanām

Septiņas partijas gaida sods par finansēšanas atskaišu neiesniegšanu pēc pašvaldību vēlēšanām, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes informē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Jēkabs Straume.

Ziņas