bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Pirmdiena 14.10.2019 | Vārda dienas: Minna, Vilhelmīne

Vēsturnieks: Tajā, kā Krievija izmanto vēsturi mūsdienu politikā, nekas nemainīsies

Latvijai vajag «nemēģināt cīnīties ar vējdzirnavām», jo skaidrs, ka tajā, kā Krievija izmanto vēsturi mūsdienu politikas vajadzībām, nekas nemainīsies, izteicies vēsturnieks un pētnieks Valdis Kuzmins.

Nemiro rosina iepirkumus standartizēt un īstenot centralizēti

Iepirkumus nolikumus varētu standartizēt un tos varētu rīkot centralizēti, piemēram, caur atbildīgajām ministrijām, tā Latvijas Televīzijas raidījumā Rīta Panorāma ierosinājis ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

Kavēšanās ar FKTK vadītāja atrašanu varētu tuvināt Latviju Moneyval «pelēkajam sarakstam», pārliecināts Ašeradens

Jauna konkursa rīkošanai uz Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītāja amatu Latviju varētu tuvināt nonākšanai Moneyval «pelēkajā sarakstā», izteicies partijas Vienotība valdes priekšsēdētājs Arvils Ašaradens.

VK revīzija par budžetiem: Nav skaidrības par 11 miljardu eiro izlietojumu un uzskaiti

Pēc Valsts kontroles revīzijas par valsts budžeta izpildi un pašvaldību līdzekļiem nav skaidrības par to, kā izlietoti vai uzskaitīti 11 miljardi eiro, informē VK padomes locekle Zita Zariņa.

De facto: Tiesības tīrīt Rīgas ielas par 150 miljoniem tiek ar Šķēli, Rāvi un Mamedovu saistītiem uzņēmumiem

Bijušā politiķa Andra Šķēles, būvuzņēmēja Gunta Rāvja un uzņēmēja Adigjozala Mamedova ģimeņu uzņēmumi ieguvuši 150 miljonus vērtas tiesības turpmākos piecus gadus tīrīt Rīgas ielas, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums De facto.

Partiju reitingi: Saskaņai antirekords, bet nacionāļiem – straujš kāpums

Aizvadītā mēneša laikā partiju reitingos vislielāko kritumu piedzīvojusi Saskaņa, bet kāpumu – VL-TB/LNNK, liecina socioloģisko pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas dati.

KM Mediju politikas nodaļas vadītāja pamet darbu, lai strādātu pie Melbārdes Briselē

Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītāja Aiga Grišāne nolēmusi atstāt šo amatu, kļūstot par eiroparlamentārietes, bijušās kultūras ministres Daces Melbārdes palīdzi Briselē, atklājusi pati Grišāne.

Kaimiņš: jānodrošina, lai cilvēktirdzniecības upuri būtu aizsargāti

«Mums jānodrošina, lai cilvēktirdzniecības upuri nebītos runāt par piedzīvoto un būtu aizsargāti,» uzsver Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš.

De facto: Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecība sadārdzinājusies divkārtīgi

Par vairāk nekā 100% jeb 230 miljoniem sadārdzinājusies vēl nesāktā Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas būvniecība, noskaidrojis Latvijas Televīzijas raidījums De facto.

No valsts īpašuma Jūrmalā gadiem ilgi neizdodas izlikt bijušo VID vadītāju Sončiku

Bijušo VID vadītāju Andreju Sončiku jau gadiem neizdodas izlikt no valstij piederošās mājas Jūrmalā, turklāt kādreizējais ierēdnis pat pamanījies ar to piepelnīties, izīrējot īpašumā esošo viesu māju internetā, informē raidījums de facto.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->