bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Svētdiena 22.09.2019 | Vārda dienas: Maigurs, Mārica, Māris

No valsts īpašuma Jūrmalā gadiem ilgi neizdodas izlikt bijušo VID vadītāju Sončiku

Bijušo VID vadītāju Andreju Sončiku jau gadiem neizdodas izlikt no valstij piederošās mājas Jūrmalā, turklāt kādreizējais ierēdnis pat pamanījies ar to piepelnīties, izīrējot īpašumā esošo viesu māju internetā, informē raidījums de facto.

Kučinskis, ieņemot premjera amatu, ticis informēts par iespējamu būvnieku karteli

Iespējamais būvnieku kartelis, par kuras izmeklēšanu šonedēļ publiski paziņoja KNAB un Konkurences padome, drošības dienestu redzeslokā bija jau 2017.gada nogalē, kad tiesībsargājošās iestādes par to arī informējušas toreizējo premjeru Māri Kučinski.

Ģirģens: Izmeklēšana par Latvijas austrumu robežas izbūvi varētu likt pārvērtēt sadarbību ar tās būvniekiem

IDB sāktā izmeklēšana saistībā ar Latvijas austrumu robežas izbūvi varētu būt pamats, lai izvērtētu dienestu attiecības ar būvfirmu Igate, tomēr pārsteidzīgi lēmumi pieņemti netiks, paziņojis iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Bahamu salas appludina viesuļvētra Dorians ar brāzmām līdz 69 m/s

Bahamu salās pieci cilvēki gājuši bojā un liels skaits iedzīvotāju evakuēti saistībā plūdiem un postījumiem, ko atnesusi spēcīgā viesuļvētra Dorians. Evakuācijas izsludinātas arī četros štatos Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ceļa satiksmes noteikumus vietnē Likumi.lv papildina ar ceļazīmju attēliem

Uzlabojot Ceļu satiksmes noteikumu lietojamību, vietnē Likumi.lv likuma panti papildināti ar ceļa zīmju un ceļa apzīmējumu attēliem.

LTV: Rīgas brīvosta par mājaslapas uzturēšanu maksā Amerika dēla firmai

Jau kopš 2013.gada Rīgas brīvosta par mājaslapas uzturēšanu maksā tās bijušā priekšsēdētāja un kādreizējā Rīgas domes vicemēra Andra Amerika dēla Agra Amerika firmai, informē Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

CSDD ievieš izmaiņas B kategorijas braukšanas eksāmenā

No 2.septembra CSDD B kategorijas vadīšanas eksāmena figūras braukšanas uzsākšana augšupceļā un apgriešanās braukšanai pretējā virzienā tiks izpildītas ceļu satiksmē.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site! -->