Terors pret mediķiem Covid-19 dēļ; policija plāno daudz aktīvāk iesaistīties

Pandēmijas laikā mediķi sastopas ar reālu teroru no agresīvākās sabiedrības daļas, tāpēc nepieciešama stingrāka policijas rīcība, par valdības sēdē Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Neatliekamās medicīnas un pacientu uzņemšanas klīnikas vadītāja Alekseja Višņakova sacīto vēsta Latvijas Televīzija (LTV).

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks paziņojumā presei norādījis, ka policija bargi vērtēs naidīgus komentārus, vajāšanas izpausmes un draudus, kas vērsti pret mediķiem, policistiem, citu dienestu kolēģiem, apsargiem, augstākajām valsts amatpersonām un žurnālistiem.

Višņakovs stāstīja, ka ik dienu ir reāls terors. «Veidojas iespaids, ka nekas netiek darīts, lai apturētu slikti izglītoto un slikti audzināto cilvēku reālu teroru, kas mums apkārt slimnīcai pa perimetru staigā ar videokamerām, filmē, pēc tam pa savam interpretē un stāsta, ka nav Covid-19, nav slimnieku un tas viss ir blefs. Reāli draud ārstniecības personām, apsaukājas un tamlīdzīgi,» Višņakova sacīto citē LTV.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas