Tet valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Uldis Tatarčuks

SIA Tet padome par kompānijas galveno izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju iecēlusi Uldi Tatarčuku, kurš no 2020.gada decembra bija Tet galvenā izpilddirektora pienākumu izpildītājs un valdes priekšsēdētājs.

Tet galvenā izpilddirektora kandidātu atlasei tika piesaistīts starptautiskā augstākā līmeņa personāla atlases tīkla uzņēmuma Amrop Rīgas birojs. Atlase notika, izmantojot tiešās kandidātu piesaistes metodi Baltijā un Skandināvijā.

Tet padomes priekšsēdētājs Klāvs Vasks atzina, ka pēc atlases procesa noslēguma Tet padome, kas pārstāv abu akcionāru intereses, vienbalsīgi pieņēma lēmumu par Tet galveno izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju iecelt Tatarčuku. 

«Viņš sevi ir ne tikai pierādījis līdzšinējā darbībā uzņēmuma valdē un ieņemot pienākumu izpildītāja amatu, bet arī atlases laikā demonstrēja spēcīgu nākotnes attīstības vīziju un tās realizāciju Latvijas ekonomikai un attīstībai nozīmīgajā uzņēmumā,» pauda Vasks.

No 2020. gada 4. decembra Tatarčuks bija Tet galvenā izpilddirektora pienākumu izpildītājs un valdes priekšsēdētājs, savukārt vēl pirms tam gandrīz desmit gadus viņš bija Tet valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors. Pirms darba Tet Tatarčuks bija Citrus Solutions valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un komercdirektors. Vēl pirms tam viņš bija arī apsardzes kompānijas G4S valdes priekšsēdētājs, kā arī strādāja Bite Latvija par reģionālo biznesa vadītāju.

Lasiet arī: Otrās «digitālās televīzijas lietas» iztiesāšanas gaitā būs jānopratina vairāk nekā 50 liecinieku

Vienlaikus kompānijas valdē darbu turpina komercdirektors Gusts Muzikants, Cilvēku un vides dienesta direktore Ingrīda Rone un galvenais finanšu direktors Gints Bukovskis.

Jau ziņots, ka 2020.gadā Tet strādāja ar 178,293 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,5% un bija 30,078 miljoni eiro. Savukārt Tet koncerna apgrozījums 2020.gadā bija 222,644 miljoni eiro, kas ir par 1,6% mazāk nekā 2019.gadā, kamēr koncerna peļņa saruka par 16,1% un bija 30,389 miljoni eiro.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas