Tiesā atsauc prasību pret AS Rīgas Centrāltirgus

Tiesā atsaukta prasība pret AS Rīgas Centrāltirgus par apakšnomas līguma uzteikumu Centrāltirgus Slēgtajā teritorijā, informē AS Rīgas Centrāltirgus komunikācijas daļa.

Bijušais Rīgas Centrāltirgus Slēgtās teritorijas apakšnomnieks SIA Mercados iesniedzis šķīrējtiesā prasības atsaukumu, atzīstot Apakšnomas līguma izbeigšanas pamatotību.

Pēc Apakšnomas līguma izbeigšanas bijušais Rīgas Centrāltirgus Slēgtās teritorijas apakšnomnieks uzsāka tiesvedību šķīrējtiesā pret AS Rīgas Centrāltirgus par apakšnomas līguma uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu.

Jānorāda, ka šobrīd vēl turpinās tiesvedība AS Rīgas Centrāltirgus prasībā pret SIA Mercados par parāda piedziņu, informē Centrāltirgus pārstāvji.

SIA Mercados parādsaistības Rīgas Centrāltirgum ir vairāk kā 180 000 eiro, ziņo Centrāltirgus.

Pēc Apakšnomas līguma beigām AS Rīgas Centrāltirgus atbilstoši Apakšnomas līguma noteikumiem pārņēma tirgus Slēgto teritoriju, kā arī tajā uzceltās būves un veiktos ieguldījumus. Šobrīd tirgus teritorijā tiek veikti iepriekš plānoti sakārtošanas un labiekārtošanas darbi. Uzsāktos teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbus paredzēts paveikt maija sākumā, par situāciju skaidro Centrāltirgus.

Līdz 20.aprīlim visi Slēgtās teritorijas tirgotāji ir noslēguši apakšnomas līgumus ar AS Rīgas Centrāltirgus par tirdzniecības vietu izmantošanu un uzsākuši tirdzniecību tirgus Slēgtajā teritorijā.

Ref: 225.000.103.706

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas