Tiesa nodrošina Parex Bankas prasību pret Karginu un Krasovicki

Valērijs Kargins (no labās) un Viktors Krasovickis

Rīgas apgabaltiesa nolēma nodrošināt A/S Parex banka prasību pret tās bijušajiem īpašniekiem un valdes locekļiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki par zaudējumu atlīdzību, lēmums pieņemts šī gada 16. augustā.

A/S Parex bankas prasību Rīgas apgabaltiesa nodrošina Rīgas apgabaltiesa šo prasību nodrošina apķīlājot Karginam un Krasovickim piederošos nekustamos īpašumus, kustamo mantu, skaidru naudu un maksājumus, kas viņiem pienākas no trešajām personām, tostarp – naudas līdzekļus kredītiestādēs un citās finanšu institūcijās, ieskaitot Parex banka. Šie lēmumi nozīmē, ka turpmāk ne Kargins, ne Krasovisckis nesaņems ievērojamos procentu maksājumus par viņu noguldījumiem Parex bankā.

Tiesa ir pieņēmusi lēmumu noteikt Parex bankai nodrošināt zaudējumu atlīdzību, kas varētu rasties no šī lēmuma izpildes, iemaksājot tiesas noteiktu summu tiesas izpildītāja depozīta kontā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 2010. gada 30.jūlijā, Parex banka vērsās tiesā pret bankas bijušajiem valdes locekļiem Valēriju Karginu un Viktoru Krasovicki, prasot viņiem atlīdzināt savas darbības laikā bankai nodarītos zaudējumus. Kopējais prasības apmērs pārsniedz 62 miljonus latu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas