Tiesai nodod lietu par pretlikumīgām darbībām ar psihotropām vielām

Rēzeknes prokuratūras prokurors tiesai 2019.gada 10.janvārī nosūtījis krimināllietu par pretlikumīgām darbībām ar psihotropām vielām un to receptēm, informē Latvijas Republikas Prokuratūras Ģenerālprokuratūrā. Noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā apsūdzētas divas personas, no kurām viena ir ģimenes ārste. 

Ģenerālprokuratūrā stāsta, ka ģimenes ārste ir apsūdzēta par to, ka izrakstīja psihotropo vielu receptes bez medicīniskās nepieciešamības šīs vielas saņemšanai un šīs darbības izdarījusi personiskas ieinteresētības dēļ.

Otra persona uzkūdīja recepšu izrakstīšanu bez medicīniskās nepieciešamības psihotropās vielas saņemšanai, neatļauti iegādājās un glabāja realizācijas nolūkā psihotropu vielu, kā arī mēģināja nodot psihotropu vielu personai, kura ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Ar savām darbībām apsūdzētās sievietes izdarīja noziedzīgus nodarījumus, kas paredzēti Krimināllikuma 250.panta pirmajā daļā, 20.panta trešajā daļā un 250.panta pirmajā daļā, 253.1 panta pirmajā daļā, 15.panta ceturtajā daļā un 309.panta otrajā daļā.

Lieta nodota izskatīšanai Rēzeknes tiesā.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas