Tiks slēgti 112 autobusu reisi, galvenokārt uz Sloku, Ogri un Tukumu

Ņemot vērā nepieciešamību iekļauties pasažieru pārvadājumu veikšanai paredzētajā valsts budžeta finansējumā, Autotransporta direkcija (ATD) pieņēmusi lēmumu par 112 autobusu reisu slēgšanu, galvenokārt maršrutos uz Sloku, Ogri un Tukumu.

Kā skaidro ATD, nepieciešamība samazināt ar sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu saistītos izdevumus radusies tādēļ, ka šim mērķim paredzētais valsts finansējums salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir sarucis par aptuveni 20%.

Izmaiņas notiks galvenokārt pasažieru vilcienam paralēli kursējošo autobusu kustības grafikos: tiks samazināts reisu skaits maršrutā Rīga-Sloka, kurā atcelti 27 reisi, Rīga-Dubulti, kur atcelti 46 reisi, Rīga-Ogre, kur atcelti 15 reisi, bet autobusu maršruts Rīga-Tukums tiks slēgts, jo satiksmi līdz Tukumam nodrošina gan vilciens, gan no Rīgas kursējošie autobusi Kurzemes virzienā.

ATD veicot pārrunas ar AS Pasažieru vilciens par pasažieru plūsmas pārņemšanas iespējām, izskatot vilciena ekspreša Rīga-Tukums norīkošanu un atsevišķu vilciena reisu Rīga-Sloka pagarināšanu līdz Tukumam.

Izmaiņas autobusu kursēšanas grafikos gaidāmas arī maršrutā Rīga-Bauska, kurā atcelti seši reisi un mainīti citu reisu izpildes laiki, bet maršruts Aizkraukle-Sigulda tiks slēgts, jo abos reisos, kas dienas laikā kursē šajā maršrutā, vienlaicīgi tiek pārvadāti ne vairāk kā četri līdz astoņi pasažieri.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas