Timermanis nomainījis Zaiženiju Volejbola federācijas ģenerālsekretāra amatā

Par Latvijas Volejbola federācijas (LVF) jauno ģenerālsekretāru apstiprināts Kaspars Timermanis, bet Edgars Zaiženijs atkal pievērsīsies pludmales volejbola sfēras koordinēšanai, ziņo federācijā.

«Kārtējā LVF valdes sēdē viens no darba kārtības jautājumiem bija izmaiņas LVF ģenerālsekretāra amatā. Ar otrdienu, 1o,aprīli, ģenerālsekretāra amata pienākumus veiks LVF valdes loceklis Kaspars Timermanis. Līdz šim amatu ieņēmušais Edgars Zaiženijs atgriezies pie Latvijas pludmales volejbola saimniecības koordinēšanas,» stāsta federācijas pārstāvji.

Kopš 18.janvāra šī ir jau piektā LVF jaunās valdes sēde. LVF kopsapulces laikā nospraustais jaunais virziens ietver sevī aktīvu darbu, sadalot valdes locekļu atbildības sfēras un valdei regulāri lemjot par svarīgākajiem volejbola jautājumiem.

Izmaiņas ģenerālsekretāra amatā ataino LVF kursa maiņu no kontrolējošas uz volejbola dzīvi atbalstošu organizāciju. Pieņemt lēmumu par izmaiņām palīdzējusi arī LVF vadības vizīte Starptautiskās volejbola federācijas (FIVB) galvenajā mītnē Lozannā (Šveice), sniedzot iedvesmu turpmākajiem darbiem, teikts ziņojumā.

Tāpat LVF vairāk grib izcelt atbalstītāju un sponsoru lomu, strādājot pie abpusēji izdevīgu attiecību veidošanas gan ar jau esošajiem, gan ar jauniem atbalstītājiem.

«Manuprāt, ir pēdējais laiks sākt aktīvi darboties, lai atgūtu volejbola bijušo varenību. Ir ļoti daudz darba, kas mums jāpaveic, lai sasniegtu ambiciozos mērķus, jo mēs vēlamies, lai Latvija atkal kļūst par volejbola lielvalsti,» par pārmaiņām saka Timermanis.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas