Transformācijas koučs: Ko prāts dara ar tavu dzīvi un kā to ietekmēt?

Enerģija. Viņa teic, ka viss ir enerģija. Viņa ir ļoti pašpārliecināta, zina, ko grib. Viņa arī citiem palīdz saprast dzīves aicinājumu, dzīvot ar prieku. Viņa vairākkārt atkārto, ka «tu esi autentiska un ļoti unikāla būtne». Šķiet, ka viņa saka to kā mācību, lai [es] dzirdu, bet patiesībā, lai arī tu to dzirdi. Viņu sauc Santa Eglīte. Santa ir zīmola AmurA lifestyle dibinātāja. Par zinātni un mistiku, par ikdienas darbu un cilvēku dziļumu, par to, ko prāts dara ar tavu dzīvi – chillpill.lv saruna ar alternatīvo transformācijas terapeiti.

Lai nedaudz ieskicētu Santas personību, var spriest pēc viņas sacītā: «Es nezinu, kas man būtu jāpasaka, lai kāds spētu izsist manu iekšējo mieru. Es daru darbu tiem, kuri ar mani no sirds rezonē.» Santa nemaz nav iedomīga, var tikai apbrīnot viņas pašpārliecinātību, diemžēl vairumam cilvēku tās trūkst. Taču tas bijis pamatīgs darbs ar sevi.

Kā ierasts, sāksim ar iepazīstināšanu. Santa ir latviešu daiļava, taču jau desmit gadus par savām mājām sauc Dāniju. Santas darbs un zīmola misija, kā viņa stāsta, ir palīdzēt cilvēkiem atrast savu autentisko dzīves aicinājumu, atbrīvoties no visiem prāta labirintiem un šķēršļiem, kas stāv ceļā, lai varētu manifestēt ar īsto un patieso katra cilvēka dzīves versiju.

«Lai cilvēks varētu dzīvot ar prieku. Tu esi daudzdimensionāla, autentiska un ļoti unikāla būtne, tāds ir katrs uz šīs zemes, tā ir mana misija šajā dzīvē – palīdzēt cilvēkiem to atrast.»

Tas, kā strādā Santa, iedarbinot savu zīmolu, izriet no trīs perspektīvām. Kā viņa stāsta, tā ir izpratne par kvantu fiziku, zināšanas un izpratne par to, kā strādā prāta uzbūve, kā arī neatņemama sastāvdaļa ir spiritualitāte. Santa min arī to, ka viņas skapī stāv ap 30 diplomiem par koučinga (trenera) diplomiem ar dažnedažādām praksēm un metodēm, BET «es teikšu godīgi un atklāti, savā darbā neko no tā neizmantoju, jo tas, kas caur mani plūst, tas ir kaut kas augstāks». «Tās ir zināšanas no grāmatām un personiskās pieredzes, tas ir tas, kā strādāju un dzīvoju, tā ir zinātne – kvantu fizika un prāta uzbūve.»

AmurA… Katram nosaukumam ir savs stāsts, bet no kā cēlies šis nosaukums? «Es nezinu,» viņa smejoties saka. «Es nezinu tāpēc, ka pats nosaukums man pašai šķiet ļoti dīvains. Tas man nāca «no augšas». Tas atnāca vienā gaišā dienā, sēžot automašīnā. Sarunā ar maniem augstākajiem spēkiem, plūstot ar maniem mentoriem, šis vārds pie manis vienkārši atnāca. Jāteic, ka tas viss, kas ir manā uzņēmumā, ir radies apmēram šādi – kaut kā no manis. Es neko neesmu radījusi, sēžot pie galda un domājot: «Tā, ko tagad? Kas būtu nākamais produkts?» tas pie manis vienkārši atnāk.»

Ne velti Santa savā mājaslapā vairākkārt rakstījusi, ka jau no bērnības saukusi sevi par mazo raganiņu, viņa tic, ka pastāv augstāki spēki, ka šajā pasaulē mēs neesam vieni. Idejas pie viņas nonāk sapņos, bildēs un vīzijās. Šis nebūs stāsts par mistiku, tas ir smags darbs ar cilvēkiem, kuriem reizēm nepieciešams pastiept pretī roku, kad jau kājas purvā slīkst. Santai ir klienti visā pasaulē. Uzņēmums ir starptautisks. Ne jau tikai Latvijā, bet visā pasaulē cilvēki meklē veidus, kā dzīvot labāk, kā sasniegt kārotos mērķus, kā uzlabot dzīves kvalitāti.

Katra cilvēka sapnis – dzīvot laimīgi, apzināties, ka tu esi tieši tur, kur vēlies būt.

Vairākkārt dzirdēts, ka neviens no mums šajā pasaulē nav nonācis tāpat vien – katram ir kāda misija. Reizēm cilvēki meklē savu dzīves aicinājumu pat visa mūža garumā. Bieži pa galvu riņķo jautājumi – vai es esmu īstajā vietā, vai šī ir mana īstā profesija utt. Interesanti, kā Santa, dzīvojot Dānijā, var palīdzēt cilvēkam Latvijā un citur pasaulē rast atbildes uz šiem dzīves tik ļoti būtiskajiem eksistences jautājumiem.

Ar pilnu raksta materiālu un Santas sagatavoto uzdevumu lasītājam var iepazīties portālā Chillpill.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas