Tu to, iespējams, dzer katru dienu, bet vai zināji, ka tas samazina tavas krūtis?

Esam dzirdējuši daudz mītu un arī patiesības par to, kas samazina tavu krūšu izmēru, tomēr šis ir pavisam jauns atklājums.

Iespējams, ka šis pētījums tev liks atteikties no tava mīļākā dzēriena.

Zviedrijas zinātnieki atklājuši, ka liels daudzums kafijas samazina sievietes krūšu izmēru.

Pētījuma vadītāja onkoloģe Helēna Jernstrēma aplūkoja datus, mēģinot noteikt, vai sievietes ar lielām krūtīm ir vairāk pakļautas vēža riskam, kad atklāja, ka starp krūtīm un kafiju ir zināma likumsakarība. Un tā ir sekojoša: sievietes, kuras dienā izdzer trīs un vairāk krūzes kafijas, samazina risku saslimt ar krūts vēzi.

Pētījumā iesaistījās 270 sievietes – puse no viņām uzzināja, ka pārnēsā gēnu, kurš atbildīgs par krūšu samazināšanos kafijas baudītājām.

Jernstrēma iedrošina sievietes: “Tās kļūs mazākas, taču krūtis nepazudīs vispār. Problēma slēpjas tajā, ka krūšu izmēram ir divi dati – bļodiņas izmērs un apkārtmērs, tādēļ sieviete nespētu pateikt atšķirību.”

Avots: yourtango.com

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Tātad jādzer vēl vairāk, pagaidām kaut kā nejūtu , ka kaut kas samazinātos, ar gadiem tikai palielinās. Un redz vēl pret vēzi , a to visu laiku , kafija nav laba. Pareizi Ričards Gīrs saka, ēdiet un dzeriet , ko gribat, tas ko kāds izdomā un raksta viss ir muļķības.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas