Turpinās Siguldā pazudušās Evitas meklējumi; aicina iesaistīties brīvprātīgos

Turpinās Siguldā pazudušās Evitas meklēšana; arī šodien policija aicina palīgā brīvprātīgos!

Valsts policijas arī aicina atsaukties personu, kura vakar pilotēja dronu Siguldā, Gaujas upes pludmalē, kur pazuda meitene! Iespējams, fiksētais materiāls var būtiski palīdzēt meklēšanā.

Jau divas dienas kopš meitenes pazušanas plaši dienestu, pašvaldību un brīvprātīgo spēki ir vairākkārtīgi pārbaudījuši teritoriju Gaujas abos krastos un pašā Gaujā. Arī šonakt ir turpinājušies aktīvi meklēšanas pasākumi. Pagaidām diemžēl bez būtiskiem panākumiem, bet darbs turpinās un meklēšana tiks veikta tik ilgi, līdz meitene tiks atrasta, uzsver Valsts policijas pārstāvji.

Būtisku atbalstu meklēšanā sniedz brīvprātīgie gan ar cilvēkresursu, gan arī, piemēram, ar personīgo aprīkojumu – laivām.

Ņemot vērā, ka meklēšanas darbi turpinās, Valsts policija arī 28.jūnijā aicina palīgā brīvprātīgos un gluži tāpat kā vakar – no pulksten 9.30 sākas pulcēšanās Peldu ielā 2, Siguldā. Tur notikuma vietā sagaidīs policija un tālāk attiecīgi koordinēs meklēšanas posmus.

Šobrīd brīvprātīgo atbalsts ir nepieciešams visas dienas laikā, ja tas mainīsies, policija par to ziņos.

Valsts policija pārbauda visas versijas, bet, ņemot vērā lokāciju un to, ka meitene pēdējo reizi ir redzēta ūdenī, meklēšanas pasākumi ir koncentrēti ūdenī, bet «tajā pat laikā meklēšanā izmantojam dažādus līdzekļus – meklējam gan ar laivām, gan uz sauszemes ar cilvēkresursu un arī kinologiem gan no policijas, gan bezvēsts pazudušo personu meklēšanu organizācijām, arī droni tiek izmantoti».

Šobrīd par notikušo sākts arī kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību, kurā attiecīgi arī tiks skaidroti visi notikušā apstākļi.

Valsts policija aizvien aicina atsaukties aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, zvanot 67950402 vai 110.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas