Tuvojoties pavasarim, arvien vairāk velobraucēju pārvietojas reibumā

Iestājoties siltākam laikam, novērojams būtisks velobraucēju skaita pieaugums pilsētas ielās, taču vairāk ir kļuvis arī tādu satiksmes dalībnieku, kuri ar velosipēdu pārvietojas reibuma stāvoklī.

Pirmdien, 4.aprīlī Kurzemes pārvaldes darbinieki Mellužu ielā ievēroja velosipēda vadītāju, kurš, pamanot policijas darbiniekus, strauji mainīja kustības virzienu, cenšoties izvairīties no policijas darbiniekiem. Apturot velosipēdistu, konstatēts, ka viņš ir alkohola reibuma stāvoklī, tādēļ nodots Valsts policijas Ceļu policijas darbiniekiem turpmākās lietvedības nodrošināšanai, informē Rīgas pašvaldības policija.

Spraigāki notikumi norisinājās Blaumaņa ielā, kur Operatīvās vadības un drošības pārvaldes darbinieki pamanīja velosipēda vadītāju, kurš savu braucamo vadīja nepārliecinoši. Pārrunu laikā ar reibuma stāvoklī esošo vīrieti, viņš vairākkārtīgi centās pamest notikuma vietu, atteicās nosaukt personas datus, uzdodoties par citas valsts pilsoni, kā rezultātā aizturēts. Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas Ceļu policijas darbinieki, kuri turpināja darbu ar reibuma stāvoklī esošo satiksmes dalībnieku.

Policija atgādina, ka velosipēdists ir satiksmes dalībnieks, uz kuru attiecas visas Ceļu satiksmes noteikumos minētās prasības, kā arī pilna atbildība par normatīvu neievērošanu.

Ref: 102.000.102.12341

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas