Ugunsgrēkā Dobelē cietis viens cilvēks

Ugunsdzēsēji 3.decembra pulksten 20.06 saņēma izsaukumu uz Dobeles novadu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu mūra ēka 100 kvadrātmetru platībā un pie mājas piebūvēta siltumnīca 10 kvadrātmetru platībā, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Minētajā ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, bet pulksten 2.27 ugunsgrēks likvidēts, ziņo VUGD.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.decembra pulksten 6.30 līdz 4.decembra pulksten 6.30, VUGD saņēma 36 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet astoņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sodrēji ēkas dūmvadā, palodze, elektroinstalācija, elektrības vadi, ledusskapis, sadzīves mantas, siena un starpstāvu pārsegums, vieglā automašīna, dārza māja, dzīvojamā māja un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Auces novada Vecauces pagastā izcēla akā iekritušu stirnu un palaida brīvībā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas