Ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks, Pļaviņās – viens noslīcis

Liepājā ugunsgrēkā cietis viens cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Liepājā uz daudzstāvu dzīvojamo māju, kurā bija jūtami dūmi, pēc izsaukuma ieradušies ugunsdzēsēji glābēji. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienā no ēkas dzīvokļiem bija aizdedzies pie apkures ierīces novietots krēsls.

Liesmas bija izdevies apdzēst pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

VUGD norāda, ka mājoklī nebija uzstādīts dūmu detektors, kas savlaicīgi būtu brīdinājis par ugunsgrēka izcelšanos, tādējādi iespējams pasargājot cilvēku no saindēšanās ar degšanas produktiem.

Savukārt Pļaviņu novadā ugunsdzēsēji glābēji no Daugavas izcēla bojāgājušu cilvēku un nodeva Valsts policijai.

VUGD aicina ievērot piesardzību, izmantojot sildierīces, kā arī novietot mēbeles un citus degtspējīgus priekšmetus drošā attālumā no apkures ierīcēm.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, elektroinstalācija, trīs gadījumos vieglās automašīnas, neapsaimniekota ēka, telpu apgaismojuma spuldze, siltumnīca, elektrisko rotājumu virtene, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, sodrēji dzīvojamās mājas dūmvadā, starpstāvu pārsegums.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17.decembra plkst. 6.30 līdz 18.decembra plkst. 6.30, VUGD saņēma 37 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un seši izsaukumi bija maldinājumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas