Ugunsgrēkā Preiļu novadā gājuši bojā divi cilvēki

Ugunsdzēsēji glābēji 28.marta vakarā steidzās uz Preiļu novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā un, iespējams, iekšā atradās cilvēki. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēka deg pilnā platībā un tai ir iebrucis jumts, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, ēkā tika atrasti divi bojāgājuši cilvēki. Pēc pusnakts ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD uzsver, ka, lai gan kūlas dedzināšana ir aizliegta un par to var tikt piemērots administratīvais sods, šogad reģistrēti jau vairāk nekā 300 kūlas ugunsgrēki. Vakar dzēsti 32 kūlas ugunsgrēki, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 15 hektāri.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, sadzīves priekšmeti, sadzīves iekārtas, sodrēji četru ēku dūmvados, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, lifta motors, neapsaimniekotas ēkas grīda un divas dzīvojamās mājas, informē VUGD.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.marta plkst. 6.30 līdz 29.marta plkst. 6.30, VUGD saņēma 71 izsaukumu, no kura 52 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 11 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinoši.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas