Ukraina aptur aviosatiksmi ar Baltkrieviju

Ukraina no pusnakts uz trešdienu, 26.maiju, apturējusi aviosatiksmi ar Baltkrieviju saistībā ar Minskas rīcību nesenajā Ryanair Viļņas reisa novirzīšanas gadījumā, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra Ukrinform.

Šādu lēmumu otrdien, 25.maijā, pieņēmis Ukrainas Ministru kabinets. Premjerministrs Deniss Šmihals otrdien paziņojis savā sociālā tīkla Telegram kontā: «Ukraina izbeigs aviosatiksmi ar Baltkrieviju 26.maijā, pulksten 00.00. Valdība tikko ārkārtas sēdē deva rīkojumu Infrastruktūras ministrijai, Valsts Aviācijas pārvaldei un [valsts gaisa satiksmes pakalpojumu uzņēmumam – Ukrinform] UkSATSE spert nepieciešamos soļus.»

Lasiet arī: Starptautiskā Hokeja federācija iebilst pret vēsturisko Baltkrievijas karogu čempionātā

Saskaņā ar valdības vadītāja pausto Ukrainas lidsabiedrībām un lidaparātiem turpmāk būs liegts lidot Baltkrievijas gaisa telpā. Tikmēr robežsardzei uzdots pārtraukt lidostu robežkontroles punktos reģistrēt pasažierus, kuri ceļo uz Baltkrieviju vai no tās.

«Mūsu valdības lēmuma nolūks ir nodrošināt avioreisu un pasažieru drošību,» pamatojis Ukrainas premjerministrs Deniss Šmihals, vēsta Ukrinform.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas