Ukraina: Harkivas apgabalā izveidota koncentrācijas nometne

Krievijas okupācijas spēki Ukrainas ziemeļaustrumos izveidojuši koncentrācijas nometni, tā paziņojusi Ukrainas tiesībsargs Ljudmila Denisova.

Kā tiesībsarga pausto citē ukraiņu ziņu portāls The Kyiv Independent, Denisova pirmdien, 25.aprīlī, sociālajā tīklā Telegram paziņojusi par iebrucēju vēršanos pret civiliedzīvotājiem Harkivas apgabalā.

Pēc viņas teiktā, Krievijas karaspēks izveidojis koncentrācijas nometni kādas rūpnīcas ēkā Harkivas apgabala Vovčanskā. «Harkivas apgabala iedzīvotāji tiek spīdzināti un spiesti sadarboties,» viņa norādījusi, ka līdzīgas darbības tiek veiktas arī okupētajā Izjumā. Arī Izjuma ir Krievijas okupācijas spēku okupēta vieta Harkivas apgabalā, Ukrainas dienvidaustrumos.

Lasiet arī: Ukrainas kara 62.diena: Ukraiņi atgūst Hersonas ciemus, vācieši vēlas sūtīt tankus, ANO ģenerālsekretārs Maskavā

Ukrainas varasiestādes un starptautiskas organizācijas valstī izmeklē lielu skaitu iespējamu kara noziegumu, kuru pastrādāšanā Kijiva vaino Maskavu un Krievijas militārās struktūras.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas