Ukraina: Janukovičs atgriezīsies darbā; spīdzināts opozīcijas līderis

Nolaupītais un piekautais protestētājs Dmitro Bulatovs

Pēc četrām slimības dienām darbā 3.februārī atgriezīsies Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs, kura atkāpšanos pieprasa tūkstošiem protestētāju Ukrainā.

Janukoviča prombūtne nav mazinājusi politisko krīzi valstī. 2.februārī Kijevas Neatkarības laukumā noticis plaši apmeklēts mītiņš, kurā politiskās opozīcijas līderi atkārtoti prasījuši Janukoviča atkāpšanos.

Tikmēr pienākušas ziņas, ka arī aizvadītajā nedēļā turpinājusies izrēķināšanās ar Kijevas barikāžu dalībniekiem – Lietuvā pēc medicīniskās palīdzības ieradies opozīcijas līderis Dmitro Bulatovs.

Viņš protesta kustībā bijis iesaistīs, vadot šoferu vienību AutoMaidan, kas palīdzējusi ar transporta līdzekļiem bloķēt ielas un aizstāvēt barikādes. Kā vēsta BBC, Bulatovs pazudis 22.janvārī un atkal parādījies 30.janvārī ar sasistu, rētainu seju un sakropļotu ausi.

Ukrainas televīzijas žurnālistiem viņš sacījis, ka ticis nolaupīts, sists un spīdzināts astoņu dienu garumā. Tomēr par uzbrucējiem Bulatovs varējis pateikt vien to, ka tiem bijis krievu valodas akcents.

Ref: 111.111.103.735

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas