Ukraina lūdz EDSO neaizmirst par Krievijas agresiju arī koronavīrusa laikā

Ukrainas diplomāti ir vērsušies pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO), kuras pārstāvji valstī novēro Donbasa karu, un rosinājuši neaizmirst par Krievijas agresiju Ukrainā, kas joprojām prasa dzīvības, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra Ukrinform.

«Ir žēl, ka esam ierauti smagā, pasaules mēroga krīzē, ko ir izraisījusi COVID-19 pandēmija. Tajā pašā laikā mēs nedrīkstam aizmirst par vienas dalībvalsts neapsīkstošu agresiju pret otru. Krievijas bruņotais uzbrukums Ukrainai turpina prasīt Ukrainas pilsoņu dzīvības, atņemt tiem labklājību un nākotni,» tā ceturtdien, 23.aprīlī, Kijevas pastāvīgais pārstāvis Vīnes starptautiskajās organizācijās Jevhēnijs Tsimbaļuks sacījis EDSO Pastāvīgās padomes pirmajā tiešsaistes sanāksmē.

Aprīļa vidū Dobasā karojošās puses apmainījās ar gūstekņiem.

Militārā konflikta kontekstā ukraiņu diplomāts šo nosaucis par vienīgo gaišo notikumu pēdējo mēnešu laikā, ziņo Ukrinform.

Donbasa karš Ukrainas austrumos turpinās jau kopš 2014.gada. Saskaņā ar ANO datiem pa šiem gadiem karā ir nonāvēti vairāk nekā 13 000 cilvēku.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas