Ukraina: Par cilvēkkontrabandas upuriem 30 gados kļuvuši ap 260 000 cilvēku

Kopš Ukraina atguvusi savu neatkarību, ap 260 000 valsts iedzīvotāji bijuši cilvēkkontrabandas upuri, norādījusi Ukrainas ģenerālprokurore Irina Venediktova, kura valstī iestājas par nepieciešamiem uzlabojumiem cīņā ar šo noziedzības veidu, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra Ukrinform.

«Cilvēkkontrabanda. (..) Saskaņā ar noteiktiem datiem neatkarības gados cilvēkkontrabandā tikuši nosūtīti 260 000 ukraiņu,» šonedēļ sarunā ar ziņu aģentūru sacījusi Venediktova. Ukrainas ģenerālprokurore norādījusi, ka šajā kriminālnoziegumu kategorijā izmeklētāji valstī strādā ar 700 neseniem cilvēkkontrabandas gadījumiem.

Lasiet arī: Ukrainas prezidents sola spēcīgi reaģēt uz automāta kārtu pa kolēģa auto

Vērtējot tiesībsargājošo iestāžu līdzšinējo veikumu jomā, Venediktova, kura iepriekš ieņēmusi Ukrainas parlamenta deputātes un Ukrainas Valsts Izmeklēšanas biroja direktores amatu, norādījusi, ka tas bijis neapmierinošs.

Viņa aicinājusi iestādes, kuras atbild par cīņu ar cilvēkkontrabandu, strādāt intensīvāk. Kā vienu no būtiskām izmeklēšanas nepilnībām valstī Ukrainas ģenerālprokurore nosaukusi pārlieku lēnu izmeklēšanas darbu no cilvēkkontrabandas iegūtas naudas atmazgāšanas gadījumu atklāšanā, vēsta Ukrinform.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas