Ukrainā pieķer Lietuvas un citu ES valstu pasu viltotāju

Ukrainā atklāts kāds nelikumīgas robežšķērsošanas organizētāju grupējums, pie kura atrasti viltoti ES dalībvalstu dokumenti, ieskaitot Lietuvas personu apliecinošo dokumentu viltojumus, vēsta Ukrainas ziņu aģentūra Ukrinform.

Par noziedzības tīkla atklāšanu šonedēļ paziņojis Ukrainas Drošības dienests. Saskaņā ar dienesta pausto par centrālo lomu grupējumā aizdomās tiek turēts kāds apdrošināšanas aģents no Khmeļņitsku pilsētas Ukrainas rietumu daļā. Drošībnieki uzskata, ka viņš katram, kurš vēlējies nelikumīgi ieceļot ES, prasījis 5 000 ASV dolāru (4 295 eiro) par viltotu dokumentu izgatavošanu.

«Tika sniegts pilna servisa pakalpojums, ieskaitot ES dalībvalstu ceļošanas pases un identifikācijas kartes, transportlīdzekļa vadītāja apliecības un tā tālāk. Viltotie dokumenti tika izgatavoti, izmantojot oriģinālos paraugus un bija analogi ES izdotiem dokumentiem,» norādījuši Ukrainas Drošības dienesta pārstāvji.

Lasiet arī: ASV vesterna filmēšanā nošauj operatori

Saskaņā ar izmeklētāju rīcībā esošo informāciju aizdomās turētais savus pakalpojumus sniedzis gan ukraiņiem, gan ārvalstniekiem. Drošībnieki aizturējuši aizdomās turēto brīdī, kad viņš saņēmis 61 000 Ukrainas grivnu (1 989 eiro) par viltotiem Lietuvas dokumentiem – Lietuvas pasi, identitātes karti un transportlīdzekļa vadītāja apliecību, vēsta Ukrinform.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas