Ukrainā reģistrē vēl nebijušu COVID-19 inficēto skaita kāpumu

Ukrainā ceturtdien apstiprināti 2 143 jauni inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu, kas ir augstākais saslimušo skaita kāpums vienā dienā kopš pandēmijas sākuma, paziņojis Ukrainas veselības ministrs Maksims Stepanovs, vēsta ziņu aģentūra Ukrinform.

«Ukraina ir uzstādījusi vēl vienu rekordu. Pēdējā diennaktī ar infekcijas slimību ir inficējušies aptuveni 2 134 cilvēki. Starp viņiem ir 100 bērni un 160 veselības aprūpes darbinieki. Pēdējā diennaktī slimnīcā ir ievietoti 407 cilvēki.

Ir reģistrēti 40 nāves gadījumi. Tas ir skumjš rekords,»

ministrs norādījis preses konferencē ceturtdien, 20.augustā.

Lasiet arī: COVID-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 1, Lietuvā – 32, Igaunijā – 20

Pēdējās diennakts laikā COVID-19 analīzes ņemtas 40 779 cilvēkiem. Lielākais jauno inficēšanās gadījumu skaits reģistrēts valsts vidienē un ziemeļaustrumos, proti, Harkovas apgabalā, Kijevā un Čerņihivas apgabalā, vēsta Ukrinform.

Vēl straujāka slimības izplatība nekā Ukrainā Eiropā ir vērojama Krievijā, Spānijā, un Francijā. Šajās valstīs pēdējās divās nedēļās oficiāli apstiprināti attiecīgi 71 070, 58 429 un 28 933 jauni inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu, liecina Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra apkopotie dati.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas