Ušakovs un Rubiks atbrīvoti no Saskaņas Centra valdes

No kreisās: Nils Ušakovs un Alfrēds Rubiks

No politisko partiju apvienības Saskaņas Centrs valdes atbrīvots Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (Saskaņa) un politiķis Alfrēds Rubiks, liecina publikācija oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis.

Tāpat publikācija liecina, ka turpmāk Saskaņas Centra valdē strādās Valērijs Agešins, Artūrs Rubiks un Jānis Urbanovičs.

Partiju apvienību 2005.gadā dibināja Tautas saskaņas partija, Jaunais Centrs un Daugavpils pilsētas partija. 2010.gadā, apvienojoties Tautas saskaņas partijai, Jaunajam Centram un Sociāldemokrātiskajai partijai, izveidojās partija Saskaņa, kuras sastāvā vēlāk iekļāvās arī Daugavpils pilsētas partija. Latvijas Sociālistiskā partija saglabāja neatkarīgas partijas statusu un kopā ar Saskaņu turpināja veidot partiju apvienību Saskaņas Centrs.

Lasi arī: Ievēlētie Latvijas EP deputāti stāsta par savām prioritātēm komiteju darbā

Jau vēstīts, ka Ušakovs šī gada maijā tikai ievēlēts kā viens no Latvijas deputātiem Eiropas Parlamentā. Līdz ar jaunu amatu Ušakovs pameta Rīgas mēra krēslu, kuru viņš ieņēma desmit gadus.

Rubiks Latvijas Sociālistisko partiju vadīja no 1999. līdz 2015.gadam. Viņš tās vadību pameta pēc zaudējuma Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2015.gadā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas