Uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatē 23 likumpārkāpējus

Trešdien, 9.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 23 likumpārkāpējus.

Uz ārējām robežām konstatēti 14 robežpārkāpēji, proti, ieceļošana Latvijā liegta septiņiem ārzemniekiem. «Lidostas Rīga un Pāternieku robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Kazahstānas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, un sešiem Ukrainas pilsoņiem, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi un apstākļus, kā arī viņam nebija pietiekamu iztikas līdzekļu Šengenas zonas valstu apmeklējumam. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti,» stāsta robežsardzē.

Savukārt uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti diviem ārzemniekiem. «Pāternieku un Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts viens Gruzijas un viens Ukrainas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks) Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības,» atzīmē Valsts robežsardzē.

Tikmēr izceļošana no valsts liegta vienamLatvijas pilsonim. Lidostas Rīga robežkontroles punktā konstatēts viens Latvijas pilsonis, kuram nebija derīga ceļošanas dokumenta. Personai liegta izceļošana no valsts.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti divām personām – vienam Krievijas pilsonim un vienam Igaunijas bezvalstniekam.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības septiņas personas – divus Baltkrievijas, divus Latvijas,  vienu Krievijas, vienu Igaunijas un vienu Kirgizstānas pilsoni.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas