Cer, ka Daugavas tilta būvdarbi jau šovasar tiks pabeigti

Uz Daugavpils apvedceļa (A14) (Kalkūni–Tilti) pie Sventes (12,97 km) ir atsākušies Daugavas tilta būvdarbi. Satiksme pār tiltu ir organizēta reversīvā kārtībā un tiek regulēta ar luksoforu, informē VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Būvdarbu posmā ir noteikts ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h. Autobraucējiem arī jāievēro, ka transportlīdzekļu gabarītiem tur ir noteikti augstuma – 4,2 m un platuma – 2,7 m ierobežojumi, atzīmē LVC.

Tāpat LVC paziņojumā teikts, ka tiltam jau ir pilnībā nomainīta brauktuve un attīrītas no rūsas un nokrāsotas četras metāla kopņu konstrukcijas, kā arī ieklāta jauna hidroizolācija.

«Atlikušie darbi uz tilta ir ietvju konstrukciju un šļakatu aizsargsienas uzstādīšana, tilta konstrukciju pastiprināšana, laiduma konstrukcijas apakšējās joslas krāsošana, kā arī apbraucamā ceļa, t.i. dzelzceļa tilta sakārtošana iepriekšējā stāvoklī. Tilta garums ir 312,8 m un krāsojamā platība vien ir 12 275 kvadrātmetri,» stāsta LVC pārstāvji.

Kopš uzbūvēšanas 1967.gadā tiltam ir atjaunots vien asfalta segums.

Būvdarbus veic SIA Rīgas tilti, to līgumcena ir 1,38 miljoni eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta.  LVC paredz, ka būvdarbi tiks pabeigti šovasar.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas