Uz divām nedēļām ieviestas ievērojamas satiksmes izmaiņas uz Salu tilta

Mainīta satiksmes organizācija Salu tilta sākumposmā virzienā no Centra uz Pārdaugavu, jo turpinās Salu tilta kompleksa pārbūves darbi, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

Satiksmes organizācijas izmaiņas ietver sabiedriskā transporta joslas likvidēšanu uzbraukšanai uz Salu tilta no Lāčplēša ielas.

Tāpat virzienā uz Pārdaugavu kreisajā malējā joslā braucošie autovadītāji tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet bez iespējām nogriezties uz Mūkusalas ielu, savukārt labajā malējā joslā braucošie tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet ar iespēju nogriezties uz Mūkusalas ielu.

Ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas ir īslaicīgas, plānotas līdz 17.aprīlim.

Norādām, ka objektā ir izvietoti normatīvajiem aktiem atbilstoši brīdinājuma plakāti, kā arī ceļu horizontālais marķējums, kas informē par satiksmes organizācijas izmaiņām.

Salu tilta kompleksa pārbūve ir apjomīgs būvobjekts, kur satiksmes organizācija tiek mainīta salīdzinoši bieži, līdz ar to, Satiksmes departaments aicina transportlīdzekļu vadītājus rūpīgi sekot līdzi objektā izvietotajām ceļa zīmēm un ceļu horizontālajam apzīmējumiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas