Uz laiku tiks pārtrauktas autoskolu braukšanas nodarbības

Līdz ar jaunajiem valdībā pieņemtajiem papildus ierobežojumiem ar mērķi samazināt COVID-19 izplatību no 21.decembra līdz 11.janvārim tiks pārtrauktas autoskolu braukšanas nodarbības un autoskolu eksāmeni, informē Satiksmes ministrijas (SM) pārstāve Baiba Gulbe.

Viņa norādīja, ka tas saistīts ar vispārējām pieņemtajām prasībām, ka visa veida interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu apguve turpmāk jānodrošina attālināti.

Gulbe atzīmēja, ka risku inficēties ar COVID-19 braukšanas nodarbību laikā palielina fakts, ka nodarbības ierasti ilgst vismaz stundu, un klients un pakalpojuma sniedzējs viens otram atrodas ļoti tuvu.

Tāpat autoskolām aizliegts klātienē īstenot arī pirmās palīdzības kursus.

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) turpinās sniegt klientiem visus pakalpojumus, arī stājoties spēkā jaunajiem COVID-19 pandēmijas mazināšanai ieviestajiem ierobežojumiem, tostarp braukšanas eksāmenus.

Lasiet ari: Valdība: Vai nu saņemamies, vai pēc desmit dienām būs arī pārvietošanās ierobežojumi

COVID-19 izplatības ierobežošanai valdība ceturtdien, 17.decembrī, lēma par stingrāku ierobežojumu ieviešanu. Ierobežojumi būs spēkā trīs nedēļas – līdz 11.janvārim un tie neskars iedzīvotāju pārvietošanās brīvību. Ierobežojumi attieksies uz pulcēšanos un tirdzniecību.

Saistībā ar COVID-19 izplatības ierobežošanu no 6.novembra līdz 11.janvārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija. Ārkārtējās situācijas laikā noteikts pienākums nēsāt sejas maskas visās iekštelpās, tostarp sabiedriskajā transportā, izņemot mājās.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas