Uz Pekinas Olimpiskajām spēlēm nevarēs nopirkt biļetes

Ķīnā februārī gaidāmo Pekinas Ziemas Olimpisko spēļu rīkotāji ir atcēluši ieceri tirgot biļetes skatītājiem. Lēmums saistīts ar Ķīnas galvaspilsētā ieviestiem epidemioloģiskiem ierobežojumiem, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Bažās no iespējamas kovida izplatības skatītāju, sportistu un spēļu darbinieku vidū vērienīgā sporta pasākuma biļetes jau iepriekš bija plānots tirgot tikai Ķīnas iedzīvotājiem. Vietēju slimības perēkļu rašanās dēļ nu pieņemts lēmums netirgot biļetes arī pašiem ķīniešiem, bet plānots izdalīt biļetes ielūgtām skatītāju grupām.

Lasiet arī: Igaunijas valdība pievienojas Pekinas Olimpisko spēļu boikotam

Pēc tam, kad svētdien, 16.janvārī, Ķīnā konstatēti 223 jauni inficēšanās gadījumi – kas, mērot uz milzīgo Ķīnas iedzīvotāju skaitu, ir salīdzinoši niecīgs koronavīrusa izplatības rādītājs – spēļu rīkotāji nolēmuši atteikties no biļešu tirgošanas katram interesentam no Ķīnas.

Starptautiskā Olimpiskā komiteja šai saistībā paziņojusi: «Ņemot vērā pašreizējo kovida pandēmijas situāciju, lai nodrošinātu visu dalībnieku un skatītāju drošību, ir nolemts, ka biļetes vairs nevajadzētu tirgot, bet gan īstenot pielāgotu kārtību – ielūgt skatītāju grupas vērot sacensības klātienē. Organizatori sagaida, ka šie skatītāji pirms katra pasākuma, tā laikā un pēc katra pasākuma stingri ievēros kovida epidemioloģiskās drošības noteikums, lai palīdzētu radīt sportistiem absolūti drošu vidi.»

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas