Uz Rīgas apvedceļa, kā arī Jūrmalas un Saulkrastu virzienā palēnināta satiksme

Līdz ar vasarīgā laika atgriešanos un ceļu remontdarbiem nedēļas nogalē jārēķinās ar palēninātu satiksmi, dodoties ārpus Rīgas, atgādina VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC).

Uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu norit remontdarbi un satiksme ar luksoforiem vai satiksmes regulētājiem tiek organizēta pa vienu joslu. LVC aicina autovadītājus iespēju robežās izvēlēties citus braukšanas maršrutus. Ātrums pie tilta 50 km/h.

Arī uz Rīgas apvedceļa (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm.

Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme Jūrmalas virzienā notiek pa vienu platu joslu un, iespējams, nedēļas nogalē tā var būt lēnāka. Jūrmalas apmeklējumam cilvēki aicināti izmantot vilcienu vai arī caurlaides iegādāties tīmeklī.

Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļa izbraukšana var prasīt pat stundu, jo trīs posmi ir regulēti ar luksoforiem un divi citi ar priekšrocības ceļa zīmēm. Vēl piektdien, 17.jūlijā, Rīgas virzienā satiksmei būs slēgta nobrauktuve uz autoceļu Saulkrasti-Sēja-Ragana (P6) un arī nobrauktuve no autoceļa P6 Rīgas virzienā.

Ir organizēti apbraucamie ceļi. Ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Remonta posms prasa ceļā pavadīt pusstundu vai pat vairāk.

Būvdarbi valsts ceļu tīklā patlaban notiek uz vairāk nekā 60 ceļu posmiem. LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot visus ierobežojumus un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē LVC mājaslapā www.lvceli.lv.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas