Uzņēmējs: Latvijā cilvēki nav pietiekami mērķtiecīgi un nekavējas birojā pēc sešiem

Latvijas jauno tehnoloģiju izstrādātāji nav pietiekami ražīgi un mērķtiecīgi, uzskata  personālvadības risinājumu kompānijas AGroup izpilddirektors Aleksandrs Snurnitsins.

Snurnitsins, kurš strādājis Krievijas un ASV informācijas tehnoloģiju (IT) vadības konsultantu kompānijās, uzskata, ka Latvijas IT nozares jaunu tehnoloģiju pētnieki un izstrādātāji nav tik ražīgi un mērķtiecīgi, cik viņi varētu būt. Šīs nozares «darba kultūra» atšķiras no tās, kas piedzīvota ASV un Krievijā.

«Cilvēki Latvijā ir relaksēti, viņi nesteidzas, viņi nesaprot jauniesākta un topoša uzņēmuma «start up» gaisotni un nekavējas birojā pēc plkst.18. Aizbraucot uz Silīcija ieleju Kalifornijā, ir pilnīgi cita vide, cilvēki ņemas un strādā kā traki, viņi vēlas radīt ko jaunu!» teic Snurnitsins.

AGroup vadītājs, kura vadībā patlaban strādā ap 20 cilvēku, arī norāda, ka grūtības paplašināt darbinieku loku ar pieredzējušiem programmētājiem un risinājumu attīstītājiem radījusi Latvijas ekonomiskā krīze.

«Daudzi gudri, izglītoti IT nozares cilvēki pametuši valsti un devušies uz Lielbritāniju, Dāniju un citām Eiropas valstīm. Ir grūti atrast piemērotus cilvēkus šeit Latvijā,» sacīja uzņēmējs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas