Uzņēmumā: 93% Lexus iegādes darījumu priekšroka tiek dota hibrīdam

Lielākā daļa (93% ) Lexus iegādes darījumos pircēji priekšroku dod Lexus hibrīdauto. Šī gada sākumā uzņēmuma kopējie pārdošanas apjomi Latvijā auguši par 30%, liecina Wess Auto Grupas autosalona Lexus Riga Airport apkopotā informācija.

Šogad strauji attīstījies mazlietotu Lexus automobiļu tirgus, Lexus Riga Airport šī gada piecos mēnešos pārdevis par 28% vairāk mazlietotu automobiļu salīdzinot ar to pašu laika periodu pērn. Kopumā Lexus Riga Airport tirgus daļa ir 70% no kopējās Lexus pārdošanas Latvijā.

«Kopumā šī gada sākumā vērojama augšupejoša tendence — iedzīvotāju pirktspēja pieaug, kreditēšanas iespējas kļūst pieejamākas, un pircēji ir atvērti jauniem piedāvājumiem. Lexus pārdošanas apjomi turpina pieaugt gan jaunu, gan mazlietotu auto segmentā,» stāsta Lexus Riga Airport izpilddirektors Artjoms Jerņevs.

Hibrīdauto arvien biežāk izvēlas gan privātpersonas (ap 45%), gan komercsektora klienti  (55%). Galvenie izvēles faktori ir lietošanas komforts, degvielas ekonomija, kā arī samazināts CO2 izmešu daudzums un ietekme uz apkārtējo vidi, liecina uzņēmuma pētījuma dati.

«Pieprasījums pēc Lexus hibrīdtehnoloģijām vienmēr ir bijis salīdzinoši liels, taču pēdējo gadu laikā pieprasījums strauji audzis. Attīstoties aktīvā un zaļā dzīvesveida tendencēm visā pasaulē, sabiedrība arvien biežāk, veicot pirkumus, tostarp auto iegādi, priekšroku dod apkārtējai videi draudzīgākiem risinājumiem,» skaidro Jerņevs.

Ref:224.000.103.1332

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas