Uzņēmuma Stena Line valdē iecelta Liene Lēmane

SIA Stena Line valdē ir iecelta Liene Lēmane, liecina Firmas.lv informācijai. Viņa šajā postenī nomaina komercdirektoru Oskaru Osi, kurš valdē darbojās no 2015.gada 1.aprīļa.

Darbu Stena Line valdē turpina valdes priekšsēdētājs Čārlzs Johans Kristers Robsams Edelmans, kā arī valdes locekļi Hakans Sigvardsons un Hans Lenards Pētersons. 

Latvijas uzņēmums Stena Line reģistrēts 2014.gadā, un tā pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 2,766 miljoni eiro, bet peļņa – 8 118 eiro. Stena Line pieder Dānijā reģistrētam uzņēmumam AS Stena Rederi.

Jau vēstīts, ka pēdējā gada laikā, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu reģionā pēc jūras transporta, Stena Line group  ir paplašinājis savu darbību Baltijas jūrā, palielinot gan kravu, gan pasažieru pārvadājumus. Investējot apmēram 200 miljonus eiro, Zviedrijas prāmju kompānija Stena Line 2022.gadā Ventspils‒Nīnashamna maršrutā norīkos divus jaunus iespaidīga izmēra prāmjus.

Jaunie prāmji papildinās Stena Line floti, palielinot pasažieru salona ietilpību par 33%, kā arī nodrošinot gandrīz 25% lielāku kravas ietilpību un 30% augstāku energoefektivitāti salīdzinājumā ar esošajiem kuģiem.

Stena Line ieņem ilgtspējīgas kuģniecības līderpozīcijas, un jaunie kuģi ir vieni no energoefektīvākajiem RoPax kuģiem pasaulē.

Stena kopumā 19 prāmju maršrutos savieno deviņas valstis – Īriju, Lielbritāniju, Franciju, Nīderlandi, Vāciju, Dāniju, Zviedriju, Norvēģiju, Poliju un Latviju –, ieskaitot maršrutus Ventspils–Nīnashamna (Zviedrija) un Liepāja–Trāveminde (Vācija).

Latvijas uzņēmums Stena Line ir reģistrēts 2014.gadā, SIA pamatkapitāls – 100 000 eiro. Tās apgrozījums 2020.gadā bija 2,766 miljoni eiro, peļņa – 8 118 eiro.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas