Uzsāk dabasgāzes tirdzniecību klientiem Latvijā

Uzsākta dabasgāzes tirdzniecība juridiskajiem klientiem Latvijā. Proti, AS Latvenergo tirdzniecības zīmols Elektrum piedāvā fiksētas cenas līguma nosacījumiem uz 12 mēnešiem. Šobrīd jau noslēgti pirmie gāzes piegādes līgumi ar klientiem Latvijā, ziņo uzņēmums.

Kā vēsta pats uzņēmums, AS Latvenergo ilgstoši ir lielākais dabasgāzes patērētājs Latvijā, gadā izlietojot aptuveni 40% no visa gāzes patēriņa valstī.

Savukārt brīva dabasgāzes tirgus apstākļos ir likumsakarīgi, ka Latvijas lielākā energokompānija ar vēsturiski uzkrātu kompetenci paplašina komerciālo darbību, sākot individuālu līgumu slēgšanu par dabasgāzes piegādi arī citiem patērētājiem. Patlaban gāzes tirdzniecības piedāvājumi tiek veidoti juridisko personu klientiem, norāda uzņēmuma pārstāvji.

AS Latvenergo pārdošanas direktors Uldis Mucinieks komentē: «Dabasgāzes tirgus atvēršana Latvijā ir radījusi daudz dažādu izmaiņu un jauninājumu gan dabasgāzes tirgotājiem, gan jo īpaši klientiem. Tajā skaitā dažādus un grūti salīdzināmus piedāvājumus – gan no dabasgāzes cenas noteiktības viedokļa, gan arī to cenas sastāvdaļu ziņā, kas tiek vai netiek iekļautas klientam piedāvātajā gala cenā.»

Turpinot, viņš saka: «Tādēļ mēs, veidojot dabasgāzes piedāvājumu klientiem, tieši cenas noteiktību un piedāvājuma saprotamību esam izvirzījuši par savu prioritāti: mūsu piedāvājums ietver fiksētu un paredzamu dabasgāzes cenu 12 mēnešu periodam, ar ko klients var droši rēķināties. Mēs vēlamies būt drošs un uzticams partneris saviem klientiem arī dabasgāzes tirdzniecībā.»

Uzņēmums atklāj, ka šobrīd Latvenergo jau saņem pieteikumus no Latvijas uzņēmumiem un sabiedrībām ar lūgumu nodrošināt gāzes piegādi, tādēļ tiek veidoti arī individuāli piedāvājumi, kas atbilst klienta patēriņa apjomam, režīmam un specifiskām vajadzībām.

Ref: 225.000.103.1015

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas