Uzsākti pasaulē pirmie čarterlidojumi ar CS300 lidmašīnu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic un tūroperators Tez Tour Latvija kopā uzsāk pasaulē pirmos čarterlidojumus ar Bombardier CS300 lidmašīnu. Vasaras sezonā čarterlidojumi savienos Rīgu ar Antāliju, Heraklionu, Burgasu un Rimini. airBaltic uz saulainajām pilsētām lidojumus veiks vairākas reizes nedēļā, ziņo A/S Air Baltic Corporation pārstāvis.

Tūroperatora Tez Tour Latvija valdes priekšsēdētājs Konstantīns Paļgovs komentē par turpmākā gada plāniem: «Mums 2017.gada vasaras sezonā ir plānoti vairāk nekā 200 lidojumi no Rīgas uz Itāliju, Grieķiju, Turciju un Bulgāriju ar Bombardier CS300 lidmašīnu.

«Mūsu izvēli par labu airBaltic Bombardier CS300 lidmašīnām noteica arī to efektīvais degvielas patēriņš, kas, salīdzinājumā ar vairumu šīs klases lidmašīnu, ir ievērojami mazāks. Tas nozīmē, ka arī ceļojumu gala cena būs konkurētspējīgāka. Īpaši tas izpaudīsies tālo galamērķu lidojumos,» sola Paļgovs.

AirBaltic izpilddirektors Martins Gauss uzsver: «Pateicoties Tez Tour Latvija un airBaltic ilggadējai un veiksmīgajai sadarbībai, Baltijas valstu iedzīvotāji ik gadu var izmantot tiešo čarterlidojumu priekšrocības no Rīgas uz populāriem brīvdienu galamērķiem.»

Kā jau ziņots iepriekš, šogad airBaltic maršrutu kartei no Rīgas pievienojusi Abū Dabī (AAE), Ženēvu (Šveicē), Aberdīnu (Lielbritānijā), Stavangeru (Norvēģijā), Gēteborgu (Zviedrijā), Tamperi (Somijā), Katāniju (Itālijā), Madridi (Spānijā), Odesu (Ukrainā), Kazaņu (Krievijā), Liepāju (Latvijā) un papildus tam ieviesusi divus jaunus maršrutus no Viļņas uz Parīzi (Francijā) un Minheni (Vācijā), informē lidsabiedrība.

Ref: 225.000.103.706

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas