Vācijā pieaug karnevāla uzbrukumā cietušo skaits

Vācu policija, kura izmeklē automašīnas ietriekšanos cilvēku pūlī karnevāla gājiena laikā, ir pavēstījusi, ka uzbrukumā cietuši 52 cilvēki. No tiem 35 cietušie joprojām ir slimnīcā, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Frankfurtes Ģenerālprokurora birojs paziņojis, ka pirmdienas, 24.februāra, incidentā Folkmarsenas pilsētā, kad Rožu pirmdienas karnevāla laikā cilvēkos ietriecās vieglā automašīna, cietušie bijuši vecumā no diviem līdz 85 gadiem. 18 cietušie ir bērni, citējot vācu varasiestādes, ziņo BBC.

Ievainoto vidū ir arī aizdomās turētais uzbrukuma vaininieks, 29 gadus vecais Moriss P. (Maurice P.) un policijai vēl nav bijusi iespēju viņu nopratināt.

Attiecīgi izmeklētājiem arī nav informācijas par iespējamo uzbrukuma motīvu, taču policija noliegusi, ka vīrietis incidenta brīdī bijis alkohola reibumā.

Kā ziņo vācu raidsabiedrība DW, incidents noticis pirmdien Folkmarsenas pilsētā, Hesenes federālajā zemē, kad cilvēki devušies tradicionālajā Rožu pirmdienas karnevāla gājienā.

Gaišā dienas laikā Mercedes markas vieglā automašīna apbraukusi barjeru un, uzņemot ātrumu, ietriekusies gājiena dalībniekos. Aptuveni trešā daļa no cietušajiem ir bērni, tā, citējot aculieciniekus, vēsta DW.

Policija notikušo izmeklē kā apzinātu rīcību un slepkavības mēģinājumu, ziņo DW.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas